Mroczna zapowiedź iPhone’a 7 (wideo)

Tomek Czech   14 września 2016

iphone-7-reklama

Apple udostępniło właśnie na swoim youtubowym kanale pierwszą reklamę, a właściwie zapowiedź iPhone’a 7, którego światowa premiera odbędzie się już w piątek. Jeśli mieliście jeszcze jakieś wątpliwości, że patronem tegorocznych iPhone’ów jest kolor czarny, to zobaczcie wideo.

berrolia

Zaprezentowany na zeszłotygodniowej konferencji Apple iPhone 7 wyposażony jest w procesor A10 Fusion, ulepszoną kamerę (a nawet w podwójną kamerę w przypadku modelu Plus), nowy, dotykowy przycisk Home, głośniki stereo oraz jaśniejszy wyświetlacz. Jest też wodoodporny i zapewnia dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu.

Nowy iPhone pojawi się w sklepach w pierwszej grupie 29 państw już w najbliższy piątek, 16 września. Polska premiera przewidziana jest na 23 września (nie ma przedsprzedaży; sprawdź polskie ceny).

Zobacz porównanie iPhone’a 7 z iPhonem 6s.

ThinkApple Podcast #2 – Jet Black!: posłuchaj, co myślimy o iPhonie 7 i innych nowościach od Apple.

Thinkapple_logos

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: YouTube

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: