Miquido finalistą Deloitte Technology Fast 50 CE!

Tomek Czech   21 października 2016

miquido_deloitte_post_640x640

Jest nam bardzo miło poinformować, że krakowska firma Miquido, z którą współpracujemy od kilku lat, zajęła 8. miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej – Deloitte Technology Fast 50. Wszystko za sprawą gigantycznego wzrostu przychodów na przestrzeni czterech ostatnich lat – aż 1214%!

Miquido to wielokrotnie nagradzany software house, specjalizujący się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji mobilnych i IoT oraz organizator corocznej konferencji Mobiconf.

Gratulujemy i życzymy dalszego wzrostu!

berrolia

Informacja prasowa

Firma Miquido specjalizująca się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji mobilnych uplasowała się na 8. miejscu w 2016 Deloitte Technology Fast 50, rankingu 50. najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych Europy Środkowej. Oszałamiające 1214% wzrostu przychodów na przestrzeni ostatnich czterech lat zagwarantowało firmie także 3. miejsce wśród polskich laureatów. Ponadto, spółka Miquido jest jedynym polskim finalistą specjalizującym się w tworzeniu aplikacji mobilnych i IoT.

Miquido od 2011 roku projektuje i tworzy rozwiązania mobilne dla nowatorskich przedsiębiorstw kierując się przy tym filozofią mobile-first.

„Naszą misją jest zwiększanie sprzedaży, pobudzanie zaangażowania użytkowników i produktywności startupów, firm sektora MŚP oraz globalnych marketerów.” – stwierdził Krzysztof Kogutkiewicz, Prezes Zarządu Miquido. „Poprzez tworzenie aplikacji mobilnych, rozwiązań wearable czy też smart home, pragniemy przygotować biznesy naszych klientów do osiągania jak najlepszych wyników w świecie zdominowanym przez technologie mobilne” – dodaje.

9 na 10 projektów spółki wywodzi się z poleceń dotychczasowych klientów. Miquido ma na swoim koncie ponad 90 aplikacji mobilnych dla międzynarodowych firm, a w zaledwie 5 lat zespół powiększył się z 3 do 70 osób!

W 2015 roku Business of Apps umieścił Miquido w prestiżowym zestawieniu najlepszych developerów aplikacji mobilnych na świecie.

            „Bycie finalistą Deloitte Technology Fast 50 w tak konkurencyjnej dziedzinie – najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych Europy Środkowej jest dla nas wielkim osiągnięciem. I chciałbym podziękować naszym klientom, za zaufanie i partnerską współpracę” – powiedział Krzysztof Kogutkiewicz, Prezes Zarządu Miquido. „Unikalne podejście Miquido – troska nie tylko o rozwój kodu i design aplikacji, ale o cały proces tworzenia produktu by odniósł sukces, pozwala nam dostarczać rozwiązania mobile-first, budowane z myślą o przyszłości biznesów naszych klientów” – Radosław Holewa, Wiceprezes Zarządu Miquido.

Raport Technology Fast 50 Central Europe poświęcony jest firmom, które dostarczają innowacje technologiczne, napędzają przemysł i biznes w naszym regionie. Deloitte Technology Fast 50 to wiodący program wyróżnień w dziedzinie technologii, którego celem jest ocenianie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w kraju, w oparciu o procentowy wzrost        w ostatnich czterech latach. Zakwalifikowane firmy w CE Technology Fast 50 będą promowane w raporcie „Europe, Middle East & Africa Fast 500”.

By dowiedzieć się więcej o Deloitte Fast 50, zobacz stronę konkursu.

miquido-logo

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: