Nowy salon iSpot w Krakowie – relacja z otwarcia

Tomek Czech   7 grudnia 2016

ispot-otwarcie-krakow

Nie doczekaliśmy się jeszcze w Polsce otwarcia Apple Store, za to raz po raz kolejne salony otwiera iSpot – największy w Polsce Apple Premium Reseller. Po hucznym otwarciu nowych salonów w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, w ubiegły piątek iSpot uroczyście otworzył swój nowy salon w Krakowie. Mieliśmy okazję przyjrzeć się wydarzeniu z bliska.

berrolia

Zgodnie z zapowiedzią była muzyka na żywo…

muzyka

… były świetne warsztaty z tworzenia ozdób i kartek świątecznych przy pomocy iPada…

warsztaty

… było można obejrzeć, przetestować i kupić najnowsze sprzęty. Największe zainteresowanie wzbudzały nowe (i przecenione) MacBooki Pro, a zwłaszcza Touch Bar.

pro-ispot

przecena

Do kasy ustawiła się ogromna kolejka – podobno najlepiej schodziły iPhone’y 7 i mocno przecenione MacBooki Air. Powodzeniem cieszyły się też słuchawki Beats, których wszystkie modele (w tym najnowsze Beats Solo3 Wireless z chipem W1) były tego dnia przecenione aż o 40%.

kolejka

solo3

– Większy salon (o powierzchni prawie 128 m2) to większe możliwości, szczególnie w zakresie prowadzenia warsztatów – dla dzieci, dorosłych i seniorów. Obecnie na terenie całego kraju prowadzimy szkolenia z programowania, aplikacji i obsługi urządzeń. Inspirujemy również młodych przedsiębiorców oraz startupy – powiedział Tomasz Szczepański, dyrektor działu sprzedaży detalicznej iSpot Apple Premium Reseller.

Salon mieści się w Galerii Krakowskiej (ul. Pawia 5), poziom -1.

Zobacz galerię zdjęć z otwarcia:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: