Amazon Prime Video wchodzi do Polski

Marek Twejn   14 grudnia 2016

amazon-prime-video-polska

Amazon ogłosił właśnie, że jego niezwykle popularna usługa Prime Video jest od dzisiaj dostępna w ponad 200 krajach, w tym w Polsce. Prime Video to – podobnie jak Netflix – kolekcja tysięcy filmów i seriali, w tym produkcji własnych Amazonu, jak The Grand Tour, The Man in the High Castle, Transparent, Mozart in the Jungle czy Hand of God.

berrolia

Na stronie primevideo.com już teraz można założyć konto i zapisać się na 7-dniowy, darmowy okres próbny. Przez pierwsze pół roku za dostęp do Prime Video zapłacimy 2,99 €/miesiąc, potem cena wzrośnie do 5,99 €.

Filmy i seriale można oglądać na stronie internetowej, na smartfonach, tabletach i wybranych modelach smart-telewizarów Samsunga i LG przez aplikację Amazon Prime Video. Aplikacja nie jest dostępna na Apple TV. Jednocześnie można oglądać na trzech urządzeniach.

Wszystkie pozycje z kolekcji możemy zapisywać na dysku urządzenia i oglądać offline.

Wybrane filmy dostępne są w języku polskim (z polskim lektorem, np. Dziecko Rosemary), poza tym w Amazon Prime znajdziemy katalog filmów z polskimi napisami, który jednak obecnie liczy jedynie 33 pozycje (głównie starsze produkcje).

Strona primevideo.com i aplikacje są dostępne tylko w języku angielskim.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: BusinessWire, za Mój Mac

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: