ThinkApple Podcast #9 – AirPods i najważniejsze wydarzenia w świecie Apple w 2016 (+ konkurs!)

Tomek Czech   24 grudnia 2016

podcast-berrolia

Generalnie życzymy Wam w Święta chwili odpoczynku od bezdusznego sprzętu i spędzenia miłych chwil z bliskimi, ale jeśli już sięgniecie po iPhone’y, iPada czy Maca (a sięgniecie…, sięgniemy, wiadomo), to pamiętajcie, że w Waszej ulubionej aplikacji podcastowej czeka na Was najnowszy odcinek ThinkApple Podcast.

Tym razem wyszedł dłuższy, prawie dwugodzinny odcinek, ale było o czym rozmawiać – najpierw Mateusz szczegółowo wypytał mnie o AirPodsy, z którymi nie rozstaję się od kilku dni, a potem zastanawialiśmy się, jakie były najważniejsze produkty i wydarzenia ze świata Apple w mijającym roku – dla nas osobiście i ogólnie, z perspektywy firmy i świata nowych technologii.

Zorganizowaliśmy też konkurs – do wygrania jest najwyższej klasy uchwyt samochodowy – Berrolia oraz powerbank Green Cell o pojemności aż 18000 mAh, ufundowany przez Świat Baterii.

berrolia

Żeby wygrać jedną z nagród, należy wysłać na adres konkurs@thinkapple.pl odpowiedź na pytanie zadane w podcaście.

Konkurs trwa do niedzieli, 1 stycznia. Dzień później ogłosimy zwycięzców.

konkurs-berrolia-green-cell

Sponsorem odcinka jest Berrolia – producent uchwytów samochodowych klasy premium. Berrolia to elegancki, niezwykle funkcjonalny uchwyt samochodowy wykonany ze stali nierdzewnej i najwyższej jakości włoskiej skóry. Każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie przez doświadczonego rzemieślnika. Uchwyty zaprojektowany jest z myślą o iPhonie, doskonale współpracują z oryginalnym kablem Lightning. Dostępne są trzy wersje uchwytu – dla iPhone’a 5/5s/SE, iPhone’a 6/6s/7 oraz iPhone’a 6/6s/7 Plus w pięciu kolorach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie berrolia.com.

Możecie też rzucić okiem na naszą recenzję uchwytu.

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV.

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Rozmawiają:
– Mateusz Majewski (@add_mean)
– Tomek Czech (@finicestfini)

Podobało Ci się? Nie zapomnij ocenić i napisać recenzji w iTunes. Dzięki!

Poprzednie odcinki:

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: