Apple udostępnia trzecią publiczną betę iOS 11 i macOS High Sierra

Mateusz Majewski   25 lipca 2017

Dzień po opublikowaniu czwartych, deweloperskich wersji beta, Apple opublikowało dziś trzecie odsłony publicznych wersji testowych iOS 11 i macOS High Sierra.

berrolia

Na razie nie wiadomo jakie zmiany przynoszą nowe aktualizacje, ale możemy spodziewać się, że pokrywać się one będą z uprawnieniami, które zobaczyć mogliśmy wczoraj w wersjach deweloperskich. W iOS 11 są to między innymi nowe ikony niektórych aplikacji na ekranie głównym, usprawnienia i poprawki wizualne. W przypadku macOS są to aktualizacje bezpieczeństwa i poprawki błędów. Użytkownicy stwierdzili także znaczną poprawę wydajności nowych wersji testowych.

Jeśli Wasze urządzenia zarejestrowane są w bezpłatnym programie public beta, update iOS jak i macOS zrobić można w kilku krokach, bezpośrednio z urządzenia. W iOS aktualizacja czekać będzie w Ustawienia>Ogólne>Uaktualnienia. W przypadku Maków pojawi się ona na liście uaktualnień w App Store.

Aby zarejestrować się w programie publicznych wersji testowych należy odwiedzić stronę Apple Beta Software program i wykonać kilka kroków zalecanych przez Apple. Dokładną instrukcję krok po kroku znajdziesz tutaj. 

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast, w którym rozmawiamy o iPhonie 8

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Inżynier Informatyki. Fotografuję, żegluję, programuję. Zdjęcia: instagram.com/mateuszmajewskicom

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: