Ogromne zniżki na sprzęt Apple (i inne gadżety) z okazji otwarcia 10-tego salonu iDream

Tomek Czech   17 października 2017

Aktualizacja: do listy produktów w promocyjnych cenach dodano iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus. 

***

28 października, w nowo powstałym krakowskim Centrum Serenada, iDream otworzy swój 10. salon w Polsce. Z tej okazji reseller przygotował coś wyjątkowego – promocje na akcesoria i sprzęt Apple, jakich na polskim rynku jeszcze nie było.

Na specjalnie przygotowanej stronie możemy zobaczyć promocyjne produkty i część ich ceny. Uruchomione jest wielkie odliczanie – co kilka dni odsłaniane są kolejne cyfry. Przedostatnie zostaną odkryte w ten piątek, a ostateczne ceny poznamy w przyszłym tygodniu. iDream zdradził nam, że będą one “szokująco niskie” – takie, jakich nie zaproponował dotąd w Polsce nikt inny.

berrolia

W promocyjnych cenach kupimy m.in. MacBooka Pro 13″, MacBooka Air, iPada 9,7″, słuchawki Beats Studio3 czy Bose QC35.

Ogromne zniżki będą obowiązywały tylko w salonie, tylko w dniu otwarcia. Produktów objętych promocją ma być “sporo”, ale iDream spodziewa się, że przy takich cenach i tak rozejdą się bardzo szybko, więc warto się pospieszyć  i przyjść do salonu jak najwcześniej (będzie obowiązywała zasada “kto pierwszy, ten lepszy”, nie ma rezerwacji). Salon będzie czynny od rana, od momentu otwarcia Centrum Serenada.

Dla osób, które wezmą udział w przygotowanych z okazji otwarcia licznych konkursach, iDream przewidział zestawy upominków “WelcomePack”, których zawartość jest na razie tajemnicą.

Ale to nie wszystko – każda osoba, która pojawi się na otwarciu otrzyma propozycję założenia ochronnego szkła hartowanego na swojego iPhone’a. Zupełnie za darmo.

W salonie zostaną też przetestowane prawa fizyki – odwiedzający będą mogli wziąć udział w budowaniu maszyny Goldberga, czyli serii mechanizmów działających na zasadzie domina. Do budowy wykorzystane będą produkty Apple oraz akcesoria innych firm dostępne w salonach iDream. Biorący udział w zabawie również otrzymają “WelcomePacka”.

Więcej szczegółów podamy w następnym tygodniu.

ThinkApple jest patronem medialnym wydarzenia – będziemy na otwarciu, skąd przeprowadzimy fotograficzną relację na Facebooku i Twitterze.

W międzyczasie zajrzyjcie na stronę TENsalon i przyjrzyjcie się promocyjnym produktom.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: