Otwarcie salonu iDream w Krakowie – fotorelacja

Tomek Czech   2 listopada 2017

W ubiegłą sobotę iDream otworzył swój dziesiąty salon w Polsce i pierwszy w Krakowie. Uroczyste otwarcie salonu przyciągnęło prawdziwe tłumy – ogromna kolejka ustawiła się po zakup sprzętu Apple i akcesoriów, które w tym dniu dostępne były w rewelacyjnych cenach.

Największym hitem okazał się iPhone SE za 999 zł, ale ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też słuchawki Beats Studio3 (przecenione z 1499 zł na 999 zł), MacBook Air za 3199 zł, iPad (5. generacji) za 1299 zł czy iPhone 8 i 8 Plus w delikatnie obniżonych cenach.

berrolia

Wiele osób skorzystało też z możliwości bezpłatnego założenia szkła hartowanego na swojego iPhone’a.

W licznych konkursach można była wygrać zestawy upominkowe “Welcome Pack”. Odwiedzający brali udział w budowaniu maszyny Goldberga, czyli serii mechanizmów działających na zasadzie domina. Do budowy wykorzystano produkty Apple oraz akcesoria innych firm dostępne w salonach iDream.

Była strefa dla dzieci ze świetnymi produktami Osmo…

…był DJ dbający o świetną atmosferę.

Salon iDream mieści się w Centrum Handlowym Serenada (ul. Bora-Komorowskiego 41). Listę pozostałych salonów iDream znajdziecie tutaj.

Więcej zdjęć z otwarcia:

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: