Tapety tygodnia – „Winter is Coming”

Dawid Olczak   5 listopada 2017

„Tapety tygodnia” to seria, w której polecamy ciekawe, inspirujące tapety na iPhone’a, iPada i Maca, które mamy nadzieję przypadną Wam do gustu. W każdym tygodniu znajdziecie u nas inny motyw przewodni, wiec zapowiada się naprawdę interesująco.

Jeśli dołożymy do tego możliwość opublikowania Waszych zdjęć jako tapet, robi się jeszcze ciekawiej. Wszystkie zdjęcia, które macie ochotę opublikować na ThinkApple, żeby podzielić się z innymi, wysyłajcie na mój adres e-mail. Pamiętajcie tylko, żeby były to Wasze najbardziej dopieszczone perełki.

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich, którzy przez ostatnie dwa weekendy bezskutecznie wyczekiwali „Tapet tygodnia”. Wszystkiemu winny jest mój test Androida, który pochłonął mnie bez reszty.

berrolia

Motyw na dzisiaj – „Winter is coming”

Zima nadchodzi wielki krokami, noce stają się coraz chłodniejsze, rachunki za ogrzewanie mieszkania idą w górę, codzienne odśnieżanie samochodu i skrobanie szyb.

Szczególnie ta pora roku potrafi zrazić do siebie największego twardziela. Większość z nas chowa się przed nią w puchowych ubraniach lub pod ciepłym kocem przy kominku.

Jednak nie sposób nie doceniać jej piękna i atmosfery, którą z sobą przynosi. Dlatego warto przed jej nadejściem pozytywnie się nastawić, by przejść przez nią z uśmiechem na ustach.

Photo by Jonatan Pie

Ściągnij

Photo by Filip Zrnzević

Ściągnij

Photo by Todd Diemer

Ściągnij

Photo by Vincent Guth

Ściągnij

Photo by riciardus

Ściągnij

Photo by Luca Micheli

Ściągnij

Photo by Will Turner

Ściągnij

Photo by Aman Dhakal

Ściągnij

Photo by eberhard grossgasteiger

ŚciągnijWięcej tapet:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: