Ankieta: bezramkowy iPhone SE+ 4,7″ czy iPhone X Plus 6,7″?

Tomek Czech   13 listopada 2017

Rendery “iPhone’a SE+”, telefonu rozmiaru iPhone’a 5/5s/SE, ale z ekranem edge-to-edge 4,7″ to jeden z najpopularniejszych postów na naszym Facebooku w całej historii ThinkApple – ponad 700 reakcji i dziesiątki komentarzy, że to właśnie telefon, o którym marzycie. Bardzo często spotykamy się z takimi opiniami.

Ale jest też wielu zwolenników większych telefonów. Dużo większych. Osób, dla których za mały jest nawet 5,8-calowy ekran iPhone’a X. Które po premierze obecnego flagowca Apple komentowały, że poczekają do następnego roku na większy model z taką samą konstrukcją, ale z ekranem powyżej 6-cali. W obudowie obecnych modeli Plus mógłby się zmieścić wyświetlacz o przekątnej aż 6,7″!

berrolia

Zróbmy więc ankietę, żeby przekonać się, kogo jest więcej – zwolenników małych, poręcznych smartfonów, czy zdecydowanie większych konstrukcji z dużo większym ekranem.

(Wizualizacje zarówno 4,7-calowego iPhone’a SE+, jak i 6,7-calowego iPhone’a X Plus znajdziecie poniżej).

Przekonajmy się też przy okazji, jak wielu fanów ma rozwiązanie pośrednie, czyli 5,8-calowa konstrukcja, na którą zdecydowało się Apple tworząc iPhone’a X.

Głosujcie!

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – Tydzień z iPhonem X

(link do podcastu w iTunes)

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Grafika: Martin Hajek, Curved, Rene Ritchie

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: