Apple zdradza szczegóły: w iOS 11.3 sprawdzimy stan zużycia baterii i będziemy mogli zdecydować, czy nasz iPhone ma być spowalniany czy nie

Tomek Czech   24 stycznia 2018

Apple poinformowało właśnie, że najbliższa aktualizacja – iOS 11.3, będzie zawierała nowe funkcje związane ze stanem baterii i szybkością działania urządzenia. Pierwsza beta iOS 11.3 będzie dostępna już dzisiaj, ale wspomniane funkcję mają pojawić się dopiero w jednej z późniejszych wersji beta.

berrolia

Nowe funkcje związane ze stanem baterii i szybkością iPhone’a to:

  • podgląd aktualnego stopnia zużycia baterii i rekomendacja jej wymiany w przypadku znacznego zużycia wpływającego na szybkość działania urządzenia. Informacje te znajdziemy w Ustawienia -> Bateria;
  • informacja o tym, czy nasz iPhone jest spowolniony (czy ograniczono częstotliwość taktowania procesora) w związku ze złym stanem baterii i możliwość “wyłączenia spowalniania”, czyli wyłączenia trybu ograniczenia mocy procesora. Przełącznik znajdziemy również w Ustawienia -> Bateria. Będzie to dostępne tylko dla modeli: iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Sprawdź wszystkie nowości w iOS 11.3. 

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: