iPhone SE 2 będzie jednak bezramkowcem? Szanse są minimalne, ale…

Tomek Czech   1 maja 2018

Szanse na to, że iPhone SE 2 będzie miał bezramkową konstrukcję z ekranem edge-to-edge, jak w iPhonie X, są bliskie zeru, ale… Ja tylko uprzejmie donoszę o przeciekach, które właśnie pojawiły się w sieci. A w ciągu ostatnich 24 godzin ten temat wypłynął dwukrotnie.

berrolia

Wczoraj informacjami o iPhonie SE 2 podzielił się na Twitterze znany leaker Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks). Zaznaczając, że tym razem nie może potwierdzić autentyczności przecieku (jak ma to w zwyczaju robić), zamieścił zdjęcia i link do wideo pokazującego, jak mógłby wyglądać nowy SE – obudowa nie zmieniłaby się w porównaniu z obecnym modelem (ten sam kształt, ten sam materiał – aluminium), ale telefon miałby ekran edge-to-edge z wycięciem na kamerę TrueDepth (mniejszym niż w przypadku iPhone’a X).

Dzisiaj z kolei w sieci pojawiło się zdjęcie, które rzekomo przedstawia szkło ochronne dla iPhone’a SE 2. Wycięcie ma mniej więcej ten sam rozmiar i kształt, co notch na renderach udostępnionych przez @OnLeaks. Jednak rozmiar szkła wskazuje, że jest ono przeznaczone na większe ekrany niż 4-cale.

Powtórzę – szanse na takiego SE 2 są bliskie zeru, ale… jeśli Apple nas czegoś nauczyło przez te wszystkie lata to m.in. tego, że potrafi zaskakiwać.

To nie jest zwykły powerbank – to jest Scorpion!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Slashleaks@OnLeaks
Grafika: ZONEofTECH

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: