iWalk Watchman – wyjątkowy powerbank z wbudowaną ładowarką magnetyczną do Apple Watcha i kablem Lightning

Tomek Czech   23 maja 2018

iWalk Watchman to wyjątkowy powerbank z wbudowaną ładowarką magnetyczną, dzięki której bezprzewodowo naładujemy Apple Watcha. Posiada również wbudowany kabel Lightning, za pomocą którego naładujemy iPhone’a czy iPada. Oba urządzenia – Apple Watcha i iPhone’a/iPada możemy oczywiście ładować jednocześnie.

berrolia

Watchman posiada też standardowy port USB, przez który możemy ładować każde inne urządzenie.

Bateria 10000 mAh

Powerbank jest wyposażony w nowoczesną baterię litowo-polymerową o pojemności 10000 mAh. Pozwala to na około 12 pełnych naładowań Apple Watcha i ponad 3 pełne naładowania iPhone’a 7/8.

Pass-Through

Urządzenie ma też wsparcie dla technologii Pass-Through, dzięki czemu możemy jednocześnie ładować sam powerbank, jak i Apple Watcha/iPhone’a czy iPada. To z kolei daje nam gwarancję, że powerbank będzie zawsze naładowany i gotowy do użycia, gdy będziemy go potrzebować.

Inteligentny układ scalony

Zaawansowany układ scalony jest nie tylko bezpieczniejszy, ale również poprawia konwersję ładowania i stabilizuje napięcie rozładowania. Jest bardziej wytrzymały niż w przypadku uniwersalnych powerbanków i może wydłużyć żywotność baterii urządzeń, które ładujemy za pomocą Watchamana.

Certyfikat MFi

iWalk Watchman posiada certyfikat MFi, aby zapewnić bezpieczeństwo i maksymalną zgodność ze wszystkimi urządzeniami Apple.

iWalk Watchman 10000 mAh jest obecnie HITEM TYGODNIA w ThinkStore i jest dostępny w promocyjnej cenie

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego wyjątkowego powerbanka, przeczytajcie szczegółową recenzję autorstwa Jaromira Koppa (@MacWyznawca).

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: