Tak właśnie będą wyglądały tegoroczne iPhone’y? (wideo)

Marcin Chrobak   20 czerwca 2018

Macotakara, japoński blog o tematyce Apple, zdobył trójwymiarowe modele nowych iPhone’ów, które miały zostać stworzone na podstawie ostatecznych schematów nowych urządzeń. Jesteście ciekawi, jak wypadają w porównaniu do aktualnych modeli?

berrolia

Atrapy nowego iPhone X, iPhone X Plus oraz budżetowego iPhone

Atrapy zostały zakupione w serwisie Alibaba i pokazują, jak będą wyglądać (przynajmniej wymiarami i rozmieszczeniem przycisków) nowe iPhone’y.

Oprócz szczegółowych zdjęć pojawił się także krótki filmik:

Czego się dowiadujemy?

iPhone X drugiej generacji (XI?) 5,8″ – następca iPhone’a X

Ma on prawie identyczne wymiary jak iPhone X – 143,65 mm na 72,03 mm na 7,69 mm grubości. Ze schematu wynika, że będzie on szerszy o około 1,1mm od obecnego modelu, ale Macotakara zwraca uwagę, że może to wynikać z tego, że schemat obejmuje także przyciski.

Obudowy z iPhone X pasują do nowej generacji tego modelu.

iPhone X Plus (XI Plus?) 6,4″ – iPhone X w wersji Plus

Schematy dużego iPhone’a X pokazują wymiary 157,53 mm na 77,44 mm na 7,85 grubości. Okazuje się, że “iPhone X Plus” prawdopodobnie będzie miał wymiary bardzo zbliżone do iPhone 8 Plus – ze schematu wyczytujemy, że jest on o 1 mm szerszy oraz o 1 mm niższy.

Jest on także szerszy o,35 mm od iPhone 8 Plus, a w związku z tym obudowy przeznaczone dla tego drugiego nie będą pasować do nowego iPhone’a X w wersji Plus.

iPhone 6,1″ (6,0″?) – budżetowy model z ekranem LCD

Budżetowy iPhone z ekranem LCD o rozmiarze (na schematach) 6.0″ ma wymiary 150,91mm na 75,72 mm na 8,47 mm. Plasuje się on w związku z tym pomiędzy następcą iPhone X, a jego większym bratem.

Jego aparat jest minimalnie większy niż ten w iPhonie 8.

Czy wierzyć doniesieniom Macotakara?

Myślę, że jest spora szansa na to, że iPhone’y, które zobaczymy już jesienią tego roku będą miały mocno zbliżone wymiary do atrap, które możemy zobaczyć na filmiku od Macotakara.

Pozostało około trzy miesięcy do konferencji, na której Apple pokaże nowe iPhone’y, a w związku z tym szanse na wiarygodne przecieki wzrastają z każdym dniem.

HIT TYGODNIA: iWalk Air Power – być może najlepsza ładowarka bezprzewodowa na rynku! | Recenzja

Źródło: Macotakara

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Marcin Chrobak

Lubię komputery, głównie te z jabłkiem.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: