BGŻ BNP Paribas jako jeden z pierwszych wprowadza na rynek Apple Pay i ogłasza ciekawą promocję – do zdobycia dwa vouchery na 50 zł

Tomek Czech   25 czerwca 2018

AdvertisementBGŻ BNP Paribas jako jeden z pierwszych banków w Polsce wprowadził w zeszłym tygodniu Apple Pay. Dodatkowo, przygotował z tej okazji specjalną, bardzo ciekawą promocję – każdy, kto weźmie w niej udział może zgarnąć dwa vouchery na 50 zł do wydania na Allegro.

berrolia

Apple Pay w BGŻ BNP Paribas działa na kartach debetowych, kredytowych oraz obciążeniowych Mastercard.

Żeby zacząć płacić iPhonem lub Apple Watchem (w sklepach) oraz na iPadzie lub Macu (w sklepach internetowych i w aplikacjach), wystarczy dodać kartę wydaną przez BGŻ BNP Paribas do aplikacji Wallet (o tym, jak to zrobić, przeczytasz w naszym szczegółowym poradniku).

BGŻ BNP Paribas udostępnia oczywiście usługę bezpłatnie.

Kartami BGŻ BNP Paribas można płacić przy użyciu Apple Pay wszędzie tam gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Bezpieczeństwo

BGŻ BNP Paribas szczególnie podkreśla, jak bardzo bezpieczne są płatności dokonywane przez Apple Pay – w trakcie takiej płatności, numer karty kredytowej lub debetowej nie jest zapisywany ani w pamięci urządzenia, ani na serwerach Apple. Zamiast tego jest przypisywany unikalny Numer Konta Urządzenia, który – po zaszyfrowaniu – jest przechowywany z wykorzystaniem tzw. bezpiecznego elementu (ang. secure element) urządzenia. Każda transakcja jest autoryzowana za pomocą unikalnego, generowanego dynamicznie, jednorazowego kodu bezpieczeństwa.

Płatności mogą być dokonane jedynie po weryfikacji za pośrednictwem Touch ID, Face ID oraz kodu Apple Watch, który jest chroniony szyfrem, znanym tylko użytkownikowi zegarka (w momencie, kiedy zegarek zostaje zdjęty z ręki, aplikacja zostaje zablokowana i ponownie trzeba wprowadzić kod).

Promocja Apple Pay w AdvertisementBGŻ BNP Paribas

Żeby skorzystać z przygotowanej przez BGŻ BNP Paribas promocji i otrzymać dwa kody na 50 zł do wydania na Allegro, trzeba najpóźniej do 31 lipca zarejestrować się na stworzonej przez bank stronie kupujzapplepay.pl. Nagrody będą dostępne dla pierwszych 3,5 tys. zarejestrowanych osób.

Pierwszy voucher na 50 zł zdobędziemy, jeśli zapłacimy przy użyciu Apple Pay trzy razy w ciągu 14 dni od dodania karty do Apple Pay.

Drugi voucher, również na 50 zł, wpadnie w nasze ręce, jeśli w kolejnym miesiącu kalendarzowym (następującym po miesiącu, w którym dodaliśmy kartę BGŻ BNP Paribas do aplikacji Wallet) wykonamy przynajmniej pięć transakcji Apple Pay.

Jedna osoba może więc otrzymać maksymalnie dwa vouchery na łączną kwotę 100 zł (2x 50 zł).

Wszystkie szczegóły promocji znajdziesz tutaj.

Natomiast więcej informacji na temat Apple Pay w BGŻ BNP Paribas można znaleźć na specjalnej stronie przygotowanej przez bank.

AdvertisementArtykuł powstał przy współpracy z BGŻ BNP Paribas. 

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: