Wyciekły zdjęcia ładowanego bezprzewodowo etui do AirPods. Czy wraz z nim pojawią się AirPods 2?

Łukasz Bernaczyk   31 lipca 2018

Wczoraj Apple uraczyło nas piątymi betami swoich systemów operacyjnych, których oficjalna premiera ma się odbyć we wrześniu. Aktualizację do wersji beta 5 otrzymały macOS Mojave, tvOS12, WatchOS 5 i iOS 12.

To właśnie ten ostatni system, przeznaczony dla iPhone’ów i iPadów, ujawnił ciekawą nowość.

berrolia

Wewnątrz systemu iOS12 beta 5 odnaleziono zdjęcie słuchawek AirPods z nowym etui, ładowanym bezprzewodowo. Oprócz zdjęcia są tam także odniesienia do AirPods 1,2 (obecnie sprzedawana wersja jest oznaczona jako 1,1). Może to sugerować pojawienie się AirPods drugiej generacji – o tym, że ich masowa produkcja ma wystartować w trzecim kwartale tego roku donosił niedawno analityk Ming-Chi Kuo.

Nowe etui, przedstawione na zdjęciu, posiada wskaźnik naładowania pudełka, w postaci diody LED. Tak jak obecnie wewnątrz pudełka, świeci się ona na pomarańczowo, kiedy etui wymaga ładowania lub się ładuje lub na zielono, kiedy jest naładowane.

Ten miały detal będzie dużym udogodnieniem dla użytkowników, ponieważ pozwala sprawdzić stan naładowania baterii bez otwierania pudełka z słuchawkami.

 

Nowe etui Apple pokazało już we wrześniu 2017 roku i zapowiedziało, że trafi ono do sprzedaży w 2018 r., tak samo jak podkładka ładująca AirPower. Premiera obydwu urządzeń spodziewana jest we wrześniu.

Wielka wyprzedaż OUTLETU ThinkStore – jak nowe, a tańsze o połowę!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: