Ikona w iOS 12 beta 5 zdradza wygląd nowego iPada Pro – cienkie ramki, brak przycisku Home, brak „notcha”

Łukasz Bernaczyk   3 sierpnia 2018

Nowy iPad Pro dołączy najprawdopodobniej do jesiennej ofensywy produktów Apple. Nadchodzący event będzie naprawdę ciekawy, ponieważ zapowiada najwięcej premier od kiedy pamiętam, a keynote’y Apple śledziłem jeszcze na długo przed powstaniem iPhone’a czy iPada.

berrolia

iPad Pro (2018)

Wracając do iPada – choć informacje nie są potwierdzone, to największe zmiany znamy już dzisiaj: cienkie ramki, brak przycisku Home, ekran przypominający powiększonego iPhone’a X z notchem, Face ID, w mniejszym modelu wyświetlacz o 0,5” cala większy (10,5″ -> 11″), przy zachowaniu tej samej wielkości całego tabletu.

Szykuje się naprawdę fajny sprzęt.

Większość z powyższych informacji zdaje się potwierdzać nowa ikona znaleziona w piątej becie iOS 12. Ikonka jest częścią zbioru grafik dotyczących poziomu naładowania baterii w nowym systemie mobilnym Apple.

W porównaniu z ikoną oznaczającą obecny model iPada, różnice widać na pierwszy rzut oka: większy ekran, dużo cieńsze ramki, szczególnie na dole, gdzie usunięto przycisk Home, oraz u góry, gdzie obawialiśmy się wycięcia znanego z iPhone’a X, ale najwidoczniej inżynierowie Apple poradzili sobie z tym problemem.

Premiera dwóch nowych iPadów Pro – 12,9″ i 10,5″ lub 11″ – jest spodziewana jesienią.

Przegląd najciekawszych pasków do Apple Watcha

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: