GERDALOCK V3 (HomeKit/Z-Wave/Bluetooth) – inteligentny zamek do prawdziwie inteligentnego domu

Marcin Chrobak   25 sierpnia 2018

Interesujesz się inteligentnym domem? Chcesz, żeby drzwi Twojego domu otwierały się niczym u Iron Mana? A może chcesz odbierać paczki, kiedy nie ma Cię w domu (bo kto z nas lubi znajdować w skrzynce awizo…)? Jeśli tak, inteligentny zamek GERDALOCK V3, dostępny w wersji z HomeKit lub Z-Wave, to coś dla Ciebie.

berrolia

Zamek GERDALOCK V3 może znacznie ułatwić nasze życie. Montuje się go po wewnętrznej stornie dzwi wejściowych do mieszkania, które wyposażone są w standardową, europejską wkładkę profilową.

Powinien pasować do większości drzwi.

Integruje się z większością dostępnych technologii smart home, a w związku z czym możecie go kupić aż w czterech różnych wersjach:

Różnią się one od siebie funkcjonalnością:

GERDALOCK V3 – z HomeKit, Z-Wave lub Bluetooth

Niezależnie od wybranej wersji, zamek GERDALOCK V3 umożliwia nam automatyczne otwieranie naszego domu bez użycia klucza, co jest bardzo przydatnym rozwiązaniem w codziennym życiu.

Oczywiście zamek można otworzyć także za pomocą tradycyjnego klucza (w zestawie), jeśli zajdzie taka potrzeba.

W przypadku wersji obsługującej HomeKit, automatyzacja jest dostępna z wbudowanej w iOS aplikacji Dom.

Pozostałe wersje GERDALOCK V3 możemy konfigurować i obsługiwać za pomocą aplikacji GERDALOCK.

Dawid, który prowadzi nasz cykl o automatyzacji domu za pomocą HomeKit, używa na przykład zamka GERDALOCK V3 do zdalnego otwierania drzwi kurierowi (oczywiście w tym samym czasie ma podgląd na żywo z kamery zainstalowanej w korytarzu mieszkania).

Przy wyborze wersji z montażem, po ich zakupie profesjonalista reprezentujący firmę Gerda zamontuje wkładkę w Waszych drzwiach.

W ThinkStore dostępna jest także specjalna wersja zamka GERDALOCK V3 HomeKit z obniżoną ceną – 1249 zł, który będziecie mogli zamontować sami. Proces jest naprawdę prosty – według Dawida (który sam dokonał montażu), każdy powinien sobie z nim prowadzić.

Wszystkie dostępne wersje inteligentnego zamka GERDALOCK V3 znajdziesz tutaj

Autoryzowany serwis Apple - postaw na specjalistów z iSpot

Marcin Chrobak

Lubię komputery, głównie te z jabłkiem.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: