iPhone XS i iPhone XS Plus (2018) – pierwszy koncept nowych iPhone’ów oparty na oficjalnych materiałach Apple

Tomek Czech   3 września 2018

W czwartek wyciekło oficjalne zdjęcie dwóch nowych iPhone’ów (z wyświetlaczami OLED 5,8″ i 6,5″). Serwis 9to5Mac, który zdobył zdjęcie twierdzi, że obydwa modele będą nazywać się iPhone XS. W sieci pojawiło się pierwsze wideo przedstawiające koncept nowych smartfonów z Cupertino, bazujący na grafice, której nie upilnowało Apple.

berrolia

iPhone XS i iPhone XS Plus (2018) – koncept

Wizualizację nowych iPhone’ów dla kanału ConceptsiPhone stworzył Lee Gunho. Wbrew temu, co twierdzą redaktorzy 9to5Mac wierzy on, że model z ekranem 6,5-cala będzie się nazywał iPhone XS Plus.

Wideo pokazuje tegoroczne modele w nowym, złotym kolorze.

iPhone XS i “iPhone 9” (2018) – premiera

Premiera trzech nowych iPhone’ów – dwóch wersji iPhone’a XS oraz modelu z ekranem LCD 6,1″ (“iPhone 9”) – odbędzie się na konferencji Apple już w następną środę, 12 września. Keyonote rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Oprócz nowych iPhone’ów spodziewana jest prezentacja  Apple Watch Series 4, AirPodsów z etui ładowanym bezprzewodowo oraz ogłoszenie daty rynkowej premiery podkładki AirPower.

Apple może pokazać też nowe iPady Pro (10,5″/11″ i 12,9″) oraz MacBooki, ale jest też możliwe, że zrobi to na oddzielnej konferencji w październiku.

12 września Apple powinno też ogłosić datę premiery finalnych wersji iOS 12, macOS Mojave, wtachOS 5 i tvOS 12.

Wszystkiego, co wiemy o nowych iPhone’ach (2018) dowiesz się stąd. Możesz zobaczyć też nasze wideo na ten temat.

Ruszył wspólny projekt ThinkApple i iSpot!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: