Wreszcie! Apple Pay ma pojawić się w PKO BP już w przyszłym tygodniu

Tomek Czech   28 września 2018

Polscy fani Apple żyją już raczej premierą iPhone’a XS/Max i Apple Watch Series 4, ale klienci PKO BP siłą rzeczy muszą żyć jeszcze premierą Apple Pay, bo największy polski bank wciąż nie uporał się z wdrożeniem płatności mobilnych od Apple. Ale wygląda na to, że są na ostatniej prostej.

berrolia

Apple Pay w PKO BP już 2 października?

Jak pisze dzisiaj Jacek Uryniuk z Cashless, z jego informacji wynika, że Apple Pay zadebiutuje w PKO BP już w najbliższy wtorek, 2 października.

Tę datę ma potwierdzać też jeden z tweetów, w którym na pytanie o datę wdrożenia Apple Pay bank odpowiedział, że konkretną informację poda właśnie 2 października.

Klienci PKO PB długo czekali na możliwość korzystania z Apple Pay w swoim banku. Usługa zadebiutowała w Polsce w ośmiu bankach ponad trzy miesiące temu – 19 czerwca.

Zobacz nasz kompletny przewodnik: Jak używać Apple Pay?

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: