Wszystkie akcesoria inteligentnego domu Netatmo z HomeKit tańsze o 25% z okazji Black Friday 2018

Dawid Olczak   23 listopada 2018

W ThinkStore zaczęliśmy dzisiaj promocje, jakich jeszcze nie widzieliście w naszym sklepie. U nas nie znajdziecie produktów z sztucznie podniesionymi cenami – dla nas liczy się prawdziwy BLACK FRIDAY! 

Jedną z naszych najciekawszych ofert jest promocja na produkty Netatmo z HomeKit, które od dziś aż do poniedziałku będziecie mogli kupić aż o 25% taniej. 

berrolia

Netatmo Welcome z HomeKit

Netatmo Welcome jedna z najlepszych kamer do użytku domowego, od niedawna również kompatybilna z HomeKit. Tylko teraz w mega obniżonej cenie – 675 zł (z 899 zł).

Technologia rozpoznawania twarzy zastosowana w Netatmo Welcome to przełom w rynku inteligentnych kamer do domu. Netatmo Welcome odnosi się do ludzi po imieniu i powiadamia użytkownika, gdy pojawia się twarz nieznajomego. Kamera uczy się identyfikować każdego członka rodziny. 

Netatmo Welcome pozwali Ci od razu zobaczyć, kto jest w domu. Gdy dzieci wracają ze szkoły do domu, rodzice są informowani o fakcie dotarcia do domu konkretnej osoby. Kamera jest również niezwykle użyteczne dla osób opiekujących się osobami starszymi.

Oczywiście posiada mnóstwo innych, niesamowicie przydatnych funkcji.

Kupić już dziś w ThinkStore za 675 zł.

NETATMO – Termostat Valve z HomeKit

Z inteligentnym termostatem NETATMO Valve z HomeKit oszczędzisz nawet 37% na zużyciu energii i zredukujesz emisję dwutlenku węgla.

Zarządzaj centralnym ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona. Zmieniaj oraz reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży i każdego innego miejsca na świecie. Wróć z wakacji i zastań ustawioną wcześniej temperaturę.

Stwórz plan w oparciu o codzienne czynności dla każdego pomieszczenia. Zapewniaj komfort cieplny tylko w tych pomieszczeniach w których potrzebujesz – w danej chwili w ciągu dnia oraz w nocy podczas snu. 

To wszystko i o wiele więcej zaoferują Ci głowice Netatmo, które tylko do poniedziałku włącznie, będziecie mogli kupić w cenie 262 zł (przecenione z 349 zł).

Kup już dzisiaj w ThinkStore – później może być za późno!

NETATMO PRESENCE z HomeKit

Zewnętrzna kamera Netatmo Presence to niezaprzeczalnie jedna z najlepszych kamer zewnętrznych kompatybilnych z HomeKit.

Netatmo Presence potrafi odróżniać ludzi, zwierzęta oraz samochody. Wykrywa i raportuje obecność w czasie rzeczywistym, zawsze, kiedy ktoś porusza się wokół Twojego domu, na miejsce wjedzie samochód lub po prostu Twój pies biega po ogródku.

Ultraprecyzyjne alarmy poinformują Cię od razu, co dzieje się na zewnątrz domu. Nocą możesz oglądać otoczenie dyskretnie, wykorzystując podczerwień lub też przełączyć na oświetlenie przy pomocy reflektora. Reflektor włącza się po wykryciu ruchu, więc będzie oświetlał Ci drogę do domu, a także odstraszał nieproszone osoby. 

Użyj opcji „live stream”, żeby obejrzeć swoją nieruchomość w czasie rzeczywistym, nieżalenie od tego, czy kamera wykryła ruch.

Tylko teraz w cenie, której nie możesz przegapić – 1012 zł (przeceniona z 1399 zł)

NETATMO HEALTHY HOME COACH z HomeKit

Chcesz zapewnić odpowiednie, zdrowe warunki w otoczeniu Twojej rodziny? Netatmo Healthy Home Coach pokaże Ci jak tego dokonać. Niezależnie od tego, czy chodzi o odpowiedni poziom hałasu, czy prawidłowego poziomu wilgotności dla dziecka z astmą, Healthy Home Coach mierzy to, co ma znaczenie, podkreśla potencjalne problemy i mówi, jak je rozwiązać.

Przy pomocy kilku ruchów na smartfonie dowiesz się, czy Twój dom jest zdrowym otoczenie, czy też nie, a wtedy Healthy Home Coach powie Ci, co należy dostosować, żeby zapewnić odpowiednie warunki dla domowników.

Netatmo Home Coach przyda Ci się zwłaszcza w okresie zimowym.

Kup już dziś w ThinkStore w niezwykle okazyjnej cenie 375 zł (przecenione z 499 zł)

Więcej produktów Netatmo z HomeKit

W ThinkStore znajdziesz więcej produktów firmy Netatmo z HomeKit w okazyjnych cenach. Zajrzyj tutaj.

BLACK FRIDAY na Amazon.pl – lista najlepszych promocji!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: