What the H@ck, czyli najważniejsza konferencja polskiego IT Security już 1 grudnia

Redakcja   27 listopada 2018

W sobotę, 1 grudnia w Warszawie odbędzie się I edycja What the H@ck (WTH) – najważniejszej konferencji z obszaru polskiego IT Security adresowanego do osób związanych z branżą, programistów, architektów, przedstawicieli kadry zarządczej oraz wszystkich rozpoczynających przygodę z IT Security.

ThinkApple jest patronem medialnym wydarzenia.

berrolia

Konferencja What the H@ck

Projekt What the H@ck wyróżnia przede wszystkim ciekawa, konkretna i bogata agenda. Będzie można znaleźć w niej aż 10 równoległych ścieżek z takich obszarów, jak m.in. red teaming, blue teaming, bezpieczeństwo blockchain, cyberprzestępczość, ataki DDoS, sieciowe, socjotechniczne.

Łącznie na uczestników będzie czekało blisko sto 40-minutowych wystąpień przygotowanych m.in. przez doświadczonych praktyków, ekspertów i konsultantów oraz przedstawicieli środowisk naukowych.

Na wydarzeniu można również spodziewać się prelekcji redaktorów trzech największych mediów z obszaru IT Security w Polsce: Niebezpiecznika, Zaufanej Trzeciej Strony i Sekuraka.

Na koniec dnia odbędzie się oficjalne „afterparty”. Będzie to okazja do poznania prelegentów i innych osób z branży.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli również możliwość odwiedzenia stoisk sponsorów i partnerów konferencji. Warto zobaczyć, jakie produkty, usługi lub oferty rekrutacyjne oferują czołowe organizacje z obszaru IT Security w Polsce.

Organizatorami wydarzenia są: Zaufana Trzecia Strona, Fundacja Academic Partners

Więcej informacji na oficjalnej stronie konferencji.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: