6 najciekawszych nowości HomeKit w ThinkStore

Dawid Olczak   27 czerwca 2019

Jak z pewnością zdążyliście już zauważyć, w ThinkStore bardzo dużo uwagi przykładamy do polecenia Wam ciekawych i przydatnych urządzeń HomeKit, które mają za zadanie pomagać Wam w codziennym życiu. Świetnym przykładem mogą tu być lubiane i cieszące się dużą popularnością akcesoria takich marek, jak Koogeek, VOCOlinc, GerdaLock czy Philips HUE, które możecie znaleźć w naszej ofercie.

Nie inaczej jest w przypadku produktów wspierających HomeKit, które dodaliśmy w ostatnim czasie do naszej oferty. Dlatego dziś przygotowałem do Was listę sześciu najciekawszych nowości HomeKit, które możecie znaleźć w ThinkStore.

berrolia

iHaper – Lampka biurkowa HomeKit

iHaper jest nową marką HomeKit, która debiutuje na Polskim rynku i tym samym w ofercie naszego sklepu. Jednak mimo młodego wieku, firmie nie można odmówić pomysłu na siebie i kilku oryginalnych rozwiązań, które z pewnością Was zaciekawią.

Inteligentna lampa biurkowa z wbudowanym czujnikiem ruchu, bo o niej mowa, to z pewnością jedno z ciekawszych akcesoriów tego producenta. Nie dość, że możemy sterować oświetleniem za pomocą aplikacji Dom oraz głosowo za pomocą Siri, to jeszcze mamy możliwość wykorzystać w HomeKit wbudowany w lampkę czujnik ruchu.

Jakby tego było mało, lampka posiada akumulator, który pozwoli na prace bez dostępu do zasilania oraz wbudowaną latarkę, która przyda się w sytuacjach kryzysowych.

Lampka trafiła właśnie do nas na testy i z pewnością w najbliższym czasie będziecie mieli okazję przeczytania jego obszernej recenzji.

Tymczasem więcej informacji o lampie biurkowej iHaper z HomeKit znajdziecie w ThinkStore.

Koogeek – Inteligentna kłódka na odcisk palca (HomeKit)

Inteligenta kłódka z HomeKit to z pewnością jedna z najciekawszych nowości, jaką znajdziecie w ThinkStore. Kłódkę obsługujemy kompletnie bez użycia standardowego, fizycznego klucza, lecz z pomocą naszego odcisku palca. Oczywiście urządzenie posiada wsparcie HomeKit, które umożliwia nam sterowanie nią z poziomu aplikacji Dom oraz głosowo poprzez Siri.

Nic też nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy mogli wykorzystać ją w skomplikowanych scenach i automatyzacjach w naszym inteligentnym domu.

Więcej informacji na temat inteligentnej kłódki Koogeek z HomeKit znajdziecie w ThinkStore.

Eve Energy Strip – Inteligentna listwa zasilająca z HomeKit

Eve Energy Strip to listwa zasilająca ze wsparciem HomeKit, która ma konkurować na rynku z dobrze nam znaną listwą Koogeek. Choć listwa Eve jest od niej droższa i w praktyce nie oferuje większej funkcjonalności (trzy sterowalne gniazdka), to w rzeczywistości jej cenę można usprawiedliwić znacznie lepszym wykonaniem i bardziej przemyślaną konstrukcją.

Osobiście uważam, że listwą Eve powinny zainteresować osoby, które będą chciały ja w jakiś sposób wyeksponować w swoim mieszkaniu, gdyż jej wygląd jest fenomenalny. Jeżeli jednak z góry planujemy schować ją za szafę czy pod łóżko, radzę zastanowić się, czy listwa od Koogeek nie będzie lepszym wyborem.

Więcej informacji na temat listwy Eve Energy Strip z HomeKit znajdziecie w ThinkStore.

VOCOlinc L3 inteligentna żarówka LED E27 (16 mln kolorów) HomeKit

Na naszym rynku znajdziemy dziesiątki przeróżnych inteligentych żarówek, które wspierają protokół HomeKit. Jednak VOCOlinc L3 wyróżniają dwa bardzo ważne elementy, które spowodowały, że postanowiłem dodać ją do mojej listy:

1. Wysoka jasność świecenia, która wynosi aż 850 lm i minimalne zużycie energii elektrycznej 9,5 W;
2. Bardzo korzystna cena.

Więcej na temat żarówki VOCOlinc L3 z HomeKit przeczytacie na stronie ThinkStore.

Eve Light Strip – Taśma LED (wewnętrzna) z HomeKit

Eve bez dwóch zdań produkuje jedne z najlepszych urządzeń HomeKit na rynku. Nie inaczej jest z taśmą LED – Eve Light Strip, którą dodaliśmy ostatnimi czasy do naszej oferty.

Oczywiście, jak w przypadku listwy zasilającej Eve, taśma nie należy do najtańszych na rynku. Jednak parametrami znacznie przewyższa konkurencyjne rozwiązania. Warto chociażby zwrócić uwagę na wysoką jasność świecenia wynosząca aż 1800 lm, możliwość łączenia taśm, czy architekturę LED (potrójna dioda z pełnym spektrum bieli i koloru).

Więcej informacji na temat Eve Light Strip z HomeKit znajdziecie w ThinkStore.

Philips Hue – podświetlane lustro Adore z HomeKit

Lustro oferowane przez Philips HUE to najprawdopodobniej jedyny taki produkt na rynku, który posiada wsparcie HomeKit.

Lampą w formie oprawy lustra możemy oczywiście sterować za pomocą aplikacji lub głosowo za pomocą Siri. Jednak, jak się najprawdopodobniej domyślacie, największe korzyści przyniosą nam dobrze przemyślane automatyzację, które będą sterować oświetleniem lustra, np. gdy wejdziemy do łazienki o określonej godzinie.

Lustro oczywiście zostało specjalnie zaprojektowane i przystosowane do wilgotnych miejsc, wiec możemy być pewni, że wilgoć nie uszkodzi elektroniki.

Więcej na temat oprawy łazienkowej Adore z HomeKit znajdziecie na stronie ThinkStore.

Więcej produktów HomeKit

W ThinkStore znajdziecie całą masę przeróżnych akcesoriów HomeKit, które z powodzeniem będziecie mogli wykorzystać w Waszych inteligentych domach. Wkrótce pojawią się również kolejne produkty i akcesoria, o których nie omieszkamy Was poinformować w następnym poście na ThinkApple.

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: