Raj dla miłośników dobrego brzmienia – grupa Horn zaprasza na pokazy najnowszych sprzętów podczas Audio Video Show 2019

Redakcja   8 listopada 2019

Targi Audio Video Show 2019, które będą się odbywać od jutra do niedzieli w Warszawie, to drugie największe targi sprzętu audio video w Europie. Zobaczymy na nich najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, urządzenia warte od 100 zł do 2 mln zł! Każdy będzie mógł osobiście zapoznać się z możliwościami sprzętu.

Horn Distribution, największy polski dystrybutor audio-video, operator sieci salonów Denon Store, sklepu salonydenon.pl i jednocześnie nasz partner zaprezentuje podczas tegorocznych targów wiele najnowszych, niezwykłych urządzeń czołowych producentów, jak Denon, Marantz, Polk Audio, Definitive Technology, Dali, Wilson, Sonus Faber czy Bang & Olufsen.

Co dokładnie będzie można zobaczyć i usłyszeć?

berrolia

Polk Audio LEGEND

Niezwykła okazja na przedpremierowy odsłuch najnowszych konstrukcji Polk Audi – głośników z serii LEGEND. Po niedawnej amerykańskiej premierze będzie to ich pierwsza prezentacja w Polsce, jeszcze przed oficjalnym ich przedstawieniem w Europie, które ma nastąpić w styczniu przyszłego roku.

Prezentacje prowadzi Rainer Finck z Sound United.

Sala 131, poziom +1. 

Najnowsze sprzęty od Dali

Jak co roku Dali przywiezie do Warszawy same nowe propozycje, które po raz pierwszy wyjadą z duńskiej fabryki. Chce zaskoczyć Was dźwiękiem, którego się nie spodziewaliście.

W sali 134 usłyszycie tez najnowszą serię głośników aktywnych Rubicon C-6 i Rubicon C-2 oraz potężne nowe głośniki z serii Phantom M, M-350 zabudowane w piękną i kolorową ścianę.

W Sali 135 znajdziecie królestwo najnowszych produktów, z których Dali do tej pory nie było znane – czyli słuchawki bezprzewodowe. Nowe Dali iO4 i iO6 przyciągają wzrokiem i rozpieszczają dźwiękiem – warto ich posłuchać. Tutaj także znajdziecie reprezentanta urządzeń kina domowego, czyli soundbar Dali Katch One, tegorocznego zwycięzcę swojej kategorii wśród nagród EISA.

Sale 134 i 135, poziom +1. 

Ekspozycja sprzętów Denon, Marantz, Polk Audio, Definitive Technology

Miejsce konsolidujące ofertę marek należących do Sound United, którego pełne portfolio jest reprezentowane w Polsce przez Horn Distribution. To strefa Denona, Marantza, Polk Audio i Definitive Technology.

Zwiedzający znajdą tutaj przekrój najnowszych systemów kina domowego na bazie soundbarów, tj. najnowsze Denon DHT-S516H, Definitive Technology Studio Slim, czy Polk MagniFi Mini – wszystkie w zainscenizowanych instalacjach symulujących salony w mieszkaniu.

To także wygodna strefa odsłuchowa słuchawek Denon z serii Wood Series: AH-D7200 i D5200 podłączonych do najnowszych urządzeń Denona i Marantza, tj. Denon PMA-150H.

Poziom +1, hall przed salami 130-135.

Wilson i WOŚP

Sala poświęcona własnej marce Horn Distribution – Wilson.

W tym roku zwiedzający znajdą tu najnowszą propozycję dużego głośnika podłogowego Exclusive Line EL-10 w kilku odsłonach. Wraz z kolumnami czarnymi proponowana jest klasyczna, czarna, matowa maskownica o drobnej fakturze materiału oraz druga w kolorze grafitowym, z lekkim połyskiem. Kolumny białe mogą być ozdobione maskownicą czarną lub szarą, o grubszym splocie, kojarzącym się z obiciami luksusowych mebli.

Wisienką na torcie będzie specjalnie przygotowana para tych kolumn w złotej, lustrzanej wersji Golden Lustre. Horn postanowił zaprezentować je wszystkim miłośnikom muzyki, a po Audio Video Show przekazać na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, by tą złotą cegiełką wesprzeć 28. finał WOŚP.

Sala 130, poziom 1.

Sonus Faber/Audio Research

Tutaj poznacie najnowszą serię głośników Sonus Faber Olympica Nova, jak również gamę uznanej serii Sonetto oraz subwooferów Gravis.

Największe kolumny podłogowe serii – Olympica Nova V – zasilane będą potężnym zestawem stereo bratniej dla Sonus Faber marki Audio Research.

Seria Foundation złożona z lampowych urządzeń LS28, VT80 SE, DAC9 i CD6 prezentowana będzie przez ambasadora marki Audio Research, Davida Gordona. W ekipie będzie można również spotkać Paolo Tezzona z zespołu konstruktorów głośników Sonus Faber.

Sala 132, poziom +1. 

Strefa słuchawkowa Bang & Olufsen

Na poziomie +1 znajdziecie strefę otwartą, przeznaczoną do ekspozycji mobilnych i bezprzewodowych głośników i słuchawek Bang&Olufsen.

Horn zaprasza do poznania i posłuchania wszystkich najnowszych urządzeń na specjalnym, aktywnym stole prezentacyjnym, umożliwiającym posłuchanie muzyki z niemal wszystkich mobilnych urządzeń marki.

Canton

Canton to uznana niemiecka marka głośników, przede wszystkim znana z tradycyjnych rozwiązań. Od szeregu jednak lat mocno rozwijająca swoje portfolio produktów bezprzewodowych. W tym roku główna prezentacja marki zostanie zbudowana wokół mocnych rozwiązań z serii Smart – między innymi rozwiązania kina domowego na bazie Smart Soundbar 10 Silver, Smart SUB 8 i Smart Soundbox 3. Z nowości dostępne będą również kolumny aktywne Smart GLE 9.

Całością prezentacji dowodzić będzie przedstawiciel Cantona – Dirk Halfmann.

Sala 133, poziom +1. 

***

Targi Audio Video Show odbędą się w dniach 8-10 listopada w lożach VIP PGE Narodowego oraz warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie targów.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: