Black Friday 2019 w Apple – nawet 800 zł w kartach podarunkowych

Łukasz Bernaczyk   26 listopada 2019

Jak zapewne wiecie, wielkimi krokami zbliża się Czarny Piątek, który w tym roku wypada 29 listopada. Podobnie jak inne firmy, Apple przygotowuje dla swoich klientów duże promocje.

berrolia

Black Friday w Apple

W chwili obecnej nie znamy szczegółów dotyczących konkretnych promocji. Na swojej stronie gigant z Cupertino w iście aplowskim, nieco tajemniczym stylu informuje tylko, że klienci otrzymają karty upominkowe o wartości nawet 800 zł przy zakupie wybranych produktów.

Prosto ze strony producenta możemy wydarzenie jakim jest Black Friday w Apple dodać do kalendarza iCal.

Czarny Piątek w Apple będzie trwał w dniach 29.11.2019 – 02.12.2019, czyli od piątku do poniedziałku. O szczegółach promocji poinformujemy, jak tylko Apple umieści je na swojej stronie internetowej.

Black Friday Week w ThinkStore

A my przypominamy, że w ThinkStore trwa Black Friday Week.  Codziennie pojawiają się nowe promocje. Dzisiejsza to HyperDrive SLIM 8-in-1, czyli hub USB-C, który zamienia jeden port USB-C na osiem innych. Tylko dzisiaj możecie go kupić ponad 130 zł taniej!

Kumulacja nastąpi oczywiście w Czarny Piątek 2019 – spodziewajcie się rabatów do 60%!

Wyjątkowe promocje Black Friday tylko w newsletterze

Już jutro wyślemy newsletter ze specjalnymi, wyjątkowi promocjami, które będą dostępne jedynie dla subskrybentów – informacja o nich nie pojawi się ani na stronach ThinkApple, ani na stronie ThinkStore, ani w naszych mediach społecznościowych. Jedyną możliwością, żeby uzyskać do nich dostęp jest zapisanie się do newslettera ThinkStore.

Zapisz się

* Pola wymagane

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie klikając link w stopce otrzymanego newslettera. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: