Inteligentna doniczka Smart Garden w promocji Black Friday -35%

Tomek Czech   29 listopada 2019

Jednym z ciekawszych produktów dostępnych w ramach Black Friday w ThinkStore jest Smart Garden Click & Grow, czyli inteligentna donica, która pozwala każdemu łatwo i przyjemnie uprawiać zioła, warzywa, owoce oraz inne rośliny. Teraz możecie ją kupić aż 35% taniej.

berrolia

Black Friday 2019: Smart Garden Click & Grow

Smart Garden Click & Grow to doniczka, która sama zadba o odpowiednie nawodnienie oraz naświetlanie zasadzonej w niej roślin. Wystarczy tylko podpiąć urządzenie do prądu, wybrać kapsułkę, wlać odpowiednia ilość wody i gotowe. Sałata, papryczka chili, bazylia, pomidory koktajlowe czy tymianek urosną samodzielnie bez naszej ingerencji.

W odróżnieniu od standardowej doniczki, w systemie Smart Garden nie używamy zwykłej ziemi, lecz specjalnych kapsułek zawierających odpowiednie podłoże, które samoczynnie uwalnia składniki odżywcze zgodnie z cyklem życia rośliny.

Co bardzo ważne, podłoże zostało wykonane ze składników naturalnych, nie zawiera pestycydów, fungicydów, hormonów, ani żadnych innych szkodliwych substancji. Utrzymuje zbalansowane pH gleby i wykorzystuje maleńkie pęcherzyki tlenu do zagwarantowania roślinie miejsca i składników odżywczych nawet gdy ziemia jest mokra.

Wszystkie kapsułki posiadają już w sobie odpowiednie nasionko z odpowiednią rośliną. Każda z takich kapsułek ma oczywiście odpowiednie oznaczenie i zawiera informację, jaka roślina się w niej znajduje.

Co ciekawe, istnieje również kapsułka eksperymentalna, która pozwoli nam spróbować samodzielnie zasadzić wybraną przez nas roślinę. Wydaje mi się, że może ona niezwykle spodobać się naszym dzieciom i tym samym dać im dużo dobrej zabawy.

Smart Garden występuje w dwóch wersjach: z miejscem na trzy lub dziewięć roślin. Więc każdy z nas będzie mógł wybrać odpowiedni model z uwzgędnieniem swoich potrzeb i wolnego miejsca w mieszkaniu.

Możemy też wybierać jedną z dwóch wersji kolorystycznych: łagodny beż, ciemny szary oraz biały.

Inteligentna doniczka to świetne rozwiązane dla osób, które żyją w ciągłym biegu i mają ograniczone zasoby czasu, a w dodatku nie mają doświadczenia w uprawie roślin.

Smart Garden będzie również świetnym urządzeniem dla osób, które uwielbiają gotować. Nie ma nic lepszego niż świeża bazylia czy papryczka chili zarwana wprost z naszej uprawy.

Kup Smart Garden taniej o 35% w promocji Black Friday

Zobaczcie wideo, żeby mieć lepsze pojęcie o tym, jak działa Smart Garden Click & Grow:

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: