Cyber Monday: wszystkie akcesoria inteligentnego domu Netatmo z HomeKit tańsze o 25% (tylko do końca dnia)

Tomek Czech   2 grudnia 2019

Jedną z najciekawszych ofert ThinkStore na Black Friday i Cyber Monday 2019 jest promocja na produkty Netatmo z HomeKit, które można kupić aż o 25% taniej. Wśród nich jest niezwykle popularna i ceniona kamera do monitoringu domowego – Netatmo Smart Indoor Camera (wcześniej nazywana “Netatmo Welcome Camera”), która właśnie otrzymała aktualizacją, dzięki której stała się kompatybilna z HomeKit Secure Video.

Cyber Monday 2019: Netatmo smart home z HomeKit -25%

  • Netatmo Smart Indoor Camera (Netatmo Welcome) z HomeKit i HomeKit Secure Video

Netatmo Smart Indoor Camera to jedna z najlepszych kamer do użytku domowego, od niedawna również kompatybilna z HomeKit.

Technologia rozpoznawania twarzy zastosowana w Netatmo Smart Indoor Camera to przełom w rynku inteligentnych kamer do domu. Netatmo Welcome odnosi się do ludzi po imieniu i powiadamia użytkownika, gdy pojawia się twarz nieznajomego. Kamera uczy się identyfikować każdego członka rodziny. 

Kamera pozwali Ci od razu zobaczyć, kto jest w domu. Gdy dzieci wracają ze szkoły do domu, rodzice są informowani o fakcie dotarcia do domu konkretnej osoby. Kamera jest również niezwykle użyteczne dla osób opiekujących się osobami starszymi.

Netatmo Smart Indoor Camera otrzymała właśnie aktualizację dającą jej wsparcie dla HomeKit Secure Video (o tym, czym jest HomeKit Secure Video przeczytasz tutaj).

Kup teraz ze zniżką 25%

 

  • Termostat Netatmo Valve z HomeKit

Z inteligentnym termostatem NETATMO Valve z HomeKit oszczędzisz nawet 37% na zużyciu energii i zredukujesz emisję dwutlenku węgla.

Zarządzaj centralnym ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona. Zmieniaj oraz reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży i każdego innego miejsca na świecie. Wróć z wakacji i zastań ustawioną wcześniej temperaturę.

Stwórz plan w oparciu o codzienne czynności dla każdego pomieszczenia. Zapewniaj komfort cieplny tylko w tych pomieszczeniach w których potrzebujesz – w danej chwili w ciągu dnia oraz w nocy podczas snu. 

Kup teraz ze zniżką 25%

 

  • NETATMO PRESENCE z HomeKit

Zewnętrzna kamera Netatmo Presence to niezaprzeczalnie jedna z najlepszych kamer zewnętrznych kompatybilnych z HomeKit.

Netatmo Presence potrafi odróżniać ludzi, zwierzęta oraz samochody. Wykrywa i raportuje obecność w czasie rzeczywistym, zawsze, kiedy ktoś porusza się wokół Twojego domu, na miejsce wjedzie samochód lub po prostu Twój pies biega po ogródku.

Ultraprecyzyjne alarmy poinformują Cię od razu, co dzieje się na zewnątrz domu. Nocą możesz oglądać otoczenie dyskretnie, wykorzystując podczerwień lub też przełączyć na oświetlenie przy pomocy reflektora. Reflektor włącza się po wykryciu ruchu, więc będzie oświetlał Ci drogę do domu, a także odstraszał nieproszone osoby. 

Użyj opcji „live stream”, żeby obejrzeć swoją nieruchomość w czasie rzeczywistym, nieżalenie od tego, czy kamera wykryła ruch.

Kup teraz ze zniżką 25%

 

  • NETATMO HEALTHY HOME COACH z HomeKit

Chcesz zapewnić odpowiednie, zdrowe warunki w otoczeniu Twojej rodziny? Netatmo Healthy Home Coach pokaże Ci jak tego dokonać. Niezależnie od tego, czy chodzi o odpowiedni poziom hałasu, czy prawidłowego poziomu wilgotności dla dziecka z astmą, Healthy Home Coach mierzy to, co ma znaczenie, podkreśla potencjalne problemy i mówi, jak je rozwiązać.

Przy pomocy kilku ruchów na smartfonie dowiesz się, czy Twój dom jest zdrowym otoczenie, czy też nie, a wtedy Healthy Home Coach powie Ci, co należy dostosować, żeby zapewnić odpowiednie warunki dla domowników.

Netatmo Home Coach przyda Ci się zwłaszcza w okresie zimowym.

Kup teraz ze zniżką 25%

Wszystkie produkty Netatmo przecenione o 25% znajdziesz tutaj.

Pamiętaj: promocja trwa tylko do końca dnia!

Zobacz inne promocje Cyber Monday 2019 w ThinkStore. 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: