PROMOCJA: Słuchawki Beoplay H9 3rd Gen z ANC tańsze o blisko 350 zł

Tomek Czech   13 maja 2020

Bezprzewodowe słuchawki Bang & Olufsen H9 trzeciej generacji to następca kultowego już modelu H9i. Każdy, kto miał do czynienia z H9i wie, że to wyjątkowy produkt – luksusowe i wygodne materiały, doskonałe brzmienie, zaawansowany tryb aktywnej redukcji szumów i perfekcyjne wykonanie. I kiedy wydawało się, że to słuchawki doskonałe, Bang & Olufsen stworzył model Beoplay H9 3rd Gen, w którym wzniósł się na jeszcze wyższy poziom.

Dzisiaj pojawia się wyjątkowa okazja kupienia tych słuchawek w promocyjnej cenie – taniej o blisko 350 zł.

berrolia

Beoplay H9 3rd Gen

W Beoplay H9 3rd Gen zastosowano luksusowe i lekkie materiały. Pałąk jest zbudowany z lekkiej ramy aluminiowej pokrytej skórą naturalną. Nauszniki również obszyte są skórą, pod którą kryje się pianka z efektem pamięci dostosowująca się do kształtu ucha. Zapewnia ona najwyższy komfort oraz oddychalność.

Słuchawki posiadają zaawansowany tryb aktywnej redukcji szumów (ANC), który odcina użytkownika od świata zewnętrznego, pozwalając delektować się najwyższej jakości dźwiękiem. Dzięki niemu można też zanurzyć się w głębokiej, absolutnej ciszy.

Beoplay H9 3rd Gen są słuchawkami bezprzewodowymi wykorzystującymi technologię Bluetooth. Czas pracy na baterii to 25 godzin przy słuchaniu muzyki bezprzewodowo i z włączoną ANC, 33 godziny przy korzystaniu przewodowym i włączonej ANC i 32 godziny przy korzystaniu ze słuchawek przez bluetooth i bez ANC.

W modelu H9 trzeciej generacji zostały odświeżone, poprawione i udoskonalone elementy sterowania dotykowego. Powierzchnia sterowania, umieszczona na prawej słuchawce umożliwia odbieranie połączeń, regulację głośności, przechodzenie między utworami oraz włączanie bez dezaktywowanie trybu ANC. Został także dodany specjalny przycisk dla asystenta głosowego – dzięki niemu, kiedy jesteśmy połączeni z iPhonem, możemy uruchomić Siri, a kiedy ze smartfonem z Androidem, możemy aktywować Google Assistant.

Co, oprócz  ulepszonego sterowania dotykowego i przycisku uruchamiającego asystenta głosowego, różni Beoplay H9i od najnowszego modelu H9 3. gen.?

  • Ulepszony tryb ANC, znacznie lepiej odcinający od świata zewnętrznego.
  • Jeszcze lepsza jakość dźwięku niemal w każdym elemencie – separacja dźwiękowa, średnia, bas, itd.
  • Dłuższy czas pracy na baterii (aż o 7 godzin przy średnim poziomie głośności).
  • Ulepszony tryb transparentności, pozwalający (dzięki wbudowanym mikrofonom) wyraźnie słyszeć wszystkie dźwięki z otoczenia bez zdejmowania słuchawek.

Szczegółowe porównanie modeli Beoplay H9i i H9 3rd Gen. znajdziecie tutaj.

Beoplay H9 3rd Gen – PROMOCJA

Słuchawki Bang & Olufsen H9 trzeciej generacji są obecnie w promocji w internetowym sklepie salonów Denon Store – na stronie salonydenon.pl.

Należy użyć kodu promocyjnego: H9PROMO, który obniża cenę o blisko 350 zł.

Promocja obowiązuje do końca maja lub do wyczerpania zapasów.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: