Otwarcie pierwszego stacjonarnego Outletu Denon Store – okazja do upolowania świetnego sprzętu w bardzo niskich cenach

Tomek Czech   27 maja 2020

Denon Store, dobrze Wam już znana ogólnopolska sieć salonów audio-video, otworzyła właśnie w Warszawie swój pierwszy stacjonarny outlet, czyli nowe miejsce dla miłośników dobrego brzmienia, którzy chcieliby upolować sprzęt najlepszych marek, jak Marantz, Piega, Dali, Denon czy Definitive Technology, w znacznie obniżonych cenach.

berrolia

Outlet Denon Store

W outlecie sprzedawane są w większości produkty niepełnowartościowe, pochodzące z ekspozycji, zwrotów regulaminowych lub poserwisowe, z możliwymi widocznymi śladami użytkowania.

Co najważniejsze jednak – są one w 100% sprawne. Z tych względów sprzedawane są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Na produkty z outletu Denon Store udzielana jest pełna, 24-miesięczna gwarancja producenta, z pełnym wsparciem serwisowym. Gwarancja nie obejmuje oczywiście uszkodzeń, ze względu na które cena sprzętu jest obniżona.

Podobnie jak w innych salonach, w outlecie znajdziemy też profesjonalne sale odsłuchowe, oferujące możliwość przetestowania i sprawdzenia sprzętu. Eksperci zaprezentują produkty i pomogą w ich wyborze.

W Outlecie Denon Store można znaleźć sprzęt audio-video takich marek jak Denon, Marantz, Piega, Dali, Polk Audio, Canton, Definitive Technology, Focal, Wilson, Sonus faber, Pro-Ject, Wharfedale i Audio Research oraz wiele innych topowych marek.

Nowy outletowy salon Denon Store znajduje się w Warszawie, przy ul. Kurantów 34.

Pamiętajcie też, że outlet Denon Store znajdziecie również online na salonydenon.pl/outlet. Przy każdym produkcie zamieszczono realne zdjęcia z pełnym opisem i wyjaśnieniem, z jakiego powodu dany produkt trafił do outletu. Wysyłka sprzętu jest bezpłatna.

***

Tekst powstał we współpracy z siecią salonów Denon Store.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: