VOCOlinc Smart Air Purifier VAP1 – pierwszy w Polsce oczyszczacz powietrza z HomeKit!

Dawid Olczak   15 lipca 2020

Czekałem na ten produkt latami. Przez ten cały czas nie mogłem się pogodzić z faktem, że w naszym kraju nie można kupić oczyszczacz powietrza zgodnego z Apple HomeKit. Ale w końcu jest! Na polskim rynku pojawił się taki sprzęt i w dodatku spełnił wszystkie moje oczekiwania.

Poznajcie VOCOlinc Smart Air Purifier VAP1 – pierwszy oczyszczacz powietrza w Polsce, który jest kompatybilny z HomeKit.

berrolia

VOCOlinc Smart Air Purifier VAP1

Inteligentny oczyszczacz powietrza VOCOlinc Smart Air Purifier działa na zasadzie trzystopniowej filtracji powietrza: filtr wstępny, filtr HEPA H12 i filtr węglowy. Dzięki tym filtrom oczyszczacz usuwa do 99,97% małych cząstek, takich jak wirusy, bakterie, sierść zwierzęcą, kurz, alergeny, pyłki.

VOCOlinc Air Purifier VAP1 zapewnia również skuteczną walkę ze smogiem i bez żadnego problemu usuwa pył PM 10 oraz PM 2,5. Dzięki filtrowi węglowemu, oczyszczacz może również wchłaniać toksyczny formaldehyd, uwalniany z nowych mebli, dywanów lub tworzyw sztucznych.

VOCOlinc Smart Air Purifier VAP1 oczyszcza powietrze z dużą prędkością 500 m3/godz., dzięki czemu może oczyścić sporych rozmiarów pokój w około 10 minut.

Co ciekawe, pomimo wysokiej wydajności, VAP1 jest bardzo cichym urządzeniem. Maksymalny poziom hałasu przy największej mocy wynosi 63 dB, a w trybie cichym tylko 27 dB.

Jednak to, co najbardziej mnie cieszy, to fakt, że jest on kompatybilny z HomeKit. Dzięki temu można używać go w wielu ciekawych i przydanych automatyzacjach, obsługiwać zdalnie (nawet z drugiego końca świata), kontrolować z poziomu aplikacji Dom. Dzięki wsparciu HomeKit oczyszczacz może też ściśle współpracować z innym akcesoriami naszego inteligentnego domu zgodnymi ze standardem Apple.

VOCOlinc Smart Air Purifier VAP1 jest również kompatybilny z Google Assistant i Amazon Alexa.

Również czujniki temperatury i jakości powietrza wbudowane w urządzenie, mogą być przydatne podczas kontrolowania wielu aspektów naszego inteligentnego domu.

Urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury i jakości powietrza, a także duży, czytelny wyświetlacz LED, który informuje nas o takich parametrach, jak jakość powietrza, wilgotność, temperatura, prędkość wentylatora i stan filtra. Dzięki temu jest on łatwy w obsłudze dla osób starszych oraz dla dzieci.

VOCOlinc Smart Air Purifier VAP1 – najważniejsze cechy:

  • filtr HEPA usuwa do 99,97% pyłu, pyłków i cząstek (do 0,3 mikrona) z powietrza
  • kompatybilny z Apple HomeKit, Google Home i Amazon Alexa
  • niezwykle cicha praca (27dB)
  • możliwość zarządzanie pracą urządzenia z dowolnego miejsca na świecie
  • 5,1-calowy ekran LED wyświetla poziom PM 2,5, temperaturę, wilgotność, prędkość wentylatora i żywotność filtra

Koniecznie zobacz recenzję wideo:

VOCOlinc Smart Air Purifier VAP1 – gdzie kupić?

Oczyszczacz powietrza VOCOlinc Smart Air Purifier można od dziś kupić z wysyłką już następnego dnia. Oczywiście znajdziecie go w ThinkStore.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: