Inteligentne gniazdko z portami USB w cenie standardowego zasilacza? Tak, to możliwe!

Dawid Olczak   18 lipca 2020

Czy można wyprodukować inteligentne gniazdko, które dodatkowo posiada dwa porty USB, i którego cena nie przekracza ceny zwykłego zasilacza do iPhone’a? Mogłoby się wydawać, że jest to niemożliwe, ale jednej firmie się to udało. I to firmie znanej z bardzo dobrej jakości produktów.

berrolia

Koogeek Smart Plug KLSP2

Jeżeli jesteś użytkownikiem urządzeń Apple, to kiedy myślisz o inteligentnym domu, w pierwszej kolejności z pewnością myślisz o HomeKit. I bardzo dobrze! Nigdy nie zmienię zdania, co do wyboru głównej platformy, która zarządza całym moim mieszkaniem. Czasami jednak trafiam na produkty, które nie obsługują HomeKit, ale których cena wprost zwala z nóg i zaczynam się zastanawiać, gdzie mógłbym wykorzystać takie urządzenia.

Jednym z takich produktów jest inteligentne gniazdko firmy Koogeek – Smart Plug KLSP2, które pozwala na sterowanie za pomocą smartfona (przez aplikację) lub głosowe za pomocą Google Home i Alexy.

Gniazdko to posiada również dwa porty USB-A, które mogą posłużyć do ładowania naszego iPhone’a i iPada. Dlatego można zacząć się zastanawiać, czy w ogóle warto kupować klasyczny zasilacz USB-A, czy może jednak lepiej mieć znacznie więcej możliwości. Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami. Ja oczywiście skłaniam się ku drugiej opcji.

Koogeek Smart Plug KLSP2 posiada też opcję monitorowani zużycia energii oraz możliwość ustawienia odpowiedniego dla nas harmonogramu, który będzie włączać i wyłączać gniazdko o wybranej przez nas godzinie.

Promocja tylko w ten weekend (także na inne smart-gniazdka)

Gniazdko Koogeek Smart Plug KLSP2 możecie kupić w niewiarygodnie niskiej cenie w sklepie ThinkStore tylko w ten weekend.

Postanowiliśmy zaoferować Wam również inteligentne gniazdka takich firm jak Xiaomi oraz Ezviz, które posiadają nieco inne możliwości, ale są równie tanie oraz są kompatybilne z Google Home i Alexą.

Udanych zakupów!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: