Aqara, czyli dobry i tani HomeKit – mega promo do końca tygodnia!

Tomek Czech   23 lipca 2020

Wszyscy bez wyjątku kochamy promocje, które pozwalają zaoszczędzić nam część naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Często jednak na promocje, które oferują nam możliwość zakupu akcesoriów HomeKit w niższych cenach i tak musimy wydać sporo gotówki, gdyż w wielu przypadkach są to po prostu kosztowne urządzenia. Jednak gdy do promocji trafiają produkty, które są uważane za jedne z najtańszych akcesoriów HomeKit na rynku, może zrobić się bardzo ciekawie!

Łapcie okazję na dobre jakościowo i tanie akcesoria Apple HomeKit – taniej już nie będzie!

berrolia

Aqara z HomeKit – wydajne, stabilne i godne polecenia akcesoria!

Urządzenia firmy Aqara słyną z tego, że oferują dobrą jakość, oraz z tego, że i bez promocji można je kupić w bardzo przystępnej cenie. Większość dostępnych urządzeń tego producenta przetestowaliśmy osobiście w ThinkStore i możemy poręczyć za ich niezawodność i stabilność działania.

Produkty Aqara to również świetne akcesoria dla osób, które zaczynają swoją przygodę z HomeKit. Niewielkim nakładem finansowym można przekonać się na własnej skórze, czy system inteligentnego domu to jest coś dla nas.

Wszystkie akcesoria Aqara, które znajdziecie w ThinkStore posiadają wsparcie dla HomeKit, dlatego nie musicie się obawiać, że produkt tej firmy, który kupicie, nie będzie współpracował z platformą smart home od Apple. Należy jedynie pamiętać, że akcesoria tego producenta, aby mogły zostać dodane do systemu HomeKit, wymagają mostka – bramki Aqara Getway, która również znajduje się w promocji w ThinkStore (zdjęcie powyżej).

Co w promocji Aqara z HomeKit w ThinkStore?

Od dziś aż do końca tygodnia w ThinkStore możecie znaleźć wszystkie akcesoria Aqara w super niskich cenach. Czujniki zalania, czujniki ruchu, wibracji oraz wiele innych akcesoriów z pewnością przydadzą się każdemu z nas.

Oto wszystkie akcesoria objęte promocją:

Udanych zakupów!

Dołącz do największej w Polsce eksperckiej grupy HomeKit!

Aqara z HomeKit – zobacz wideo

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: