Tak będzie wyglądał HomePod mini

Tomek Czech   13 października 2020

Oprócz oficjalnych zdjęć wszystkich modeli iPhone’a 12, znany leaker Evan Blass opublikował w serwisie Voice grafiki, które wydają się być oficjalnymi zdjęciami prasowymi HomePoda mini, którego Apple najprawdopodobniej zaprezentuje podczas dzisiejszej konferencji.

berrolia

HomePod mini

Mniejsza wersja HomePoda ma być dostępna w kolorach białym i gwiezdnej szarości.

 

Z ostatniego przecieku wynika, że HomePod mini będzie kosztował zaledwie 99 dolarów. W Polsce byłoby to więc około 450 zł.

HomePod mini ma mieć jedynie 3,3 cala (8,4 cm) wysokości, czyli byłby dwa razy niższy od swojego większego brata (6,8 cala – 17,2 cm).

Ma być wyposażony w chip Apple S5, czyli ten sam, na którym działają Apple Watch Series 5 i SE.

Konferencja Apple startuje dzisiaj o godzinie 19:00 polskiego czasu. Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować wszystkie wydarzenia. Podłącz się do nas na Facebooku lub Twitterze, żeby niczego nie przegapić.

Odkrywaj codziennie nowe promocje na iSpot.pl

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: