Tak będzie wyglądał HomePod mini

Tomek Czech   13 października 2020

Oprócz oficjalnych zdjęć wszystkich modeli iPhone’a 12, znany leaker Evan Blass opublikował w serwisie Voice grafiki, które wydają się być oficjalnymi zdjęciami prasowymi HomePoda mini, którego Apple najprawdopodobniej zaprezentuje podczas dzisiejszej konferencji.

berrolia

HomePod mini

Mniejsza wersja HomePoda ma być dostępna w kolorach białym i gwiezdnej szarości.

 

Z ostatniego przecieku wynika, że HomePod mini będzie kosztował zaledwie 99 dolarów. W Polsce byłoby to więc około 450 zł.

HomePod mini ma mieć jedynie 3,3 cala (8,4 cm) wysokości, czyli byłby dwa razy niższy od swojego większego brata (6,8 cala – 17,2 cm).

Ma być wyposażony w chip Apple S5, czyli ten sam, na którym działają Apple Watch Series 5 i SE.

Konferencja Apple startuje dzisiaj o godzinie 19:00 polskiego czasu. Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować wszystkie wydarzenia. Podłącz się do nas na Facebooku lub Twitterze, żeby niczego nie przegapić.

Ruszył wspólny projekt ThinkApple i iSpot!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: