Debiutuje pierwszy polski produkt z MagSafe – drewniane etui od Oakywood

Tomek Czech   21 stycznia 2021

Jedną z ciekawszych nowości w iPhone’ach 12 jest MagSafe, czyli magnetyczny port umożliwiający szybkie ładowanie bezprzewodowe (z mocą do 15 W). Na rynku właśnie zadebiutował pierwszy polski produkt z MagSafe – drewniane etui stworzone przez firmę Oakywood.

berrolia

Etui z MagSafe do iPhone’a 12 – Oakywood

Case Oakywood z MagSafejest dostępny w dwóch wersjach – z naturalnego, trwałego drewna wiśniowego lub orzechowego. Każde etui jest pokryte naturalnymi lakierami.

Cienka warstwa drewna jest zamocowana do wytrzymałej, poliwęglanowej obudowy, która ma chronić telefon przed wstrząsami i upadkami.

Wbudowane magnesy są w pełni kompatybilne z technologią Apple MagSafe.

Magnesy umożliwią sprawne ładowanie bezprzewodowe i wygodny montaż wszystkich akcesoriów MagSafe: ładowarek, stacji dokujących, portfeli, uchwytów samochodowych, statywów i innych.

Oczywiście telefon w etui Oakywood z MagSafe można też ładować na każdej standardowej ładowarce bezprzewodowej.

Etui Oakywood z MagSafe są dostępne dla wszystkich czterech modeli iPhone’a 12 na stronie producenta:

Każdy drewniany MagSafe case tworzymy od podstaw w naszym warsztacie w Cichem. Znane od stuleci praktyki pracy z drewnem łączymy ze świetną znajomością technologicznych trendów, ręcznie dopracowując każdy produkt.

MagSafe

iPhone’y z serii “12” są pierwszymi smartfonami z Cupertino posiadającymi wbudowany układ magnesów MagSafe. Magnesy rozmieszczone są wokół cewki ładowania indukcyjnego.

System MagSafe pozwala na doczepienie do tylnej obudowy telefonu magnetycznych akcesoriów, w tym przede wszystkim ładowarek. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu ładowarki do cewki ładującej ładowarki MagSafe pozwalają na szybkie ładowanie z mocą do 15 W (dotyczy to oryginalnej ładowarki  Apple oraz wybranych ładowarek firm trzecich). Ładowanie z pełną mocą 15 W zapewni zasilacz o specyfikacji co najmniej 9V/2.22A lub 9V/2.56A (szczegóły można sprawdzić na stronie wsparcia Apple).

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: