Świetny magnetyczny powerbank Anker z MagSafe dla iPhone’ów 12/13 w promocyjnej cenie

Redakcja   15 października 2021

Anker to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych marek akcesoriów na amarykańskim Amazonie. Słynie z doskonałej relacji jakości do ceny. Od niedawna produkty Anker są dostępne również na polskim Amazonie. Właśnie trwa na nie promocja. Wśród przecenonych akcesoriów jest świetny magnetyczny, bezprzewodowy powerbank z MagSafe –Anker PowerCore Magnetic 5K Wireless

berrolia

Powerbank z MagSafe Anker PowerCore Magnetic 5K Wireless – promocja

Anker PowerCore Magnetic 5K Wireless to mały, bezprzewodowy powerbank, którym można ładować wszystkie iPhone’y 12 i 13 po przypięciu do magnetycznego portu MagSafe. 

Urządzenie może też służyć jako ładowarka bezprzewodowa – po podłączeniu do prądu i umieszczeniu na niej iPhone’a jednocześnie ładuje zarówno swoje ogniwo, jak i baterię smartfona.

Na stronie produktu w polskim Amazonie podana jest informacja o kompatybilności z iPhone’ami z serii 12 (jeśli chodzi o magnetyczne ładowanie MagSafe), ale na amerykańskim Amazonie jest już ten sam powerbnank (o dokładnie takich samych rozmarach i identycznej specyfikacji), który oficjalnie jest przedstawiany jako kompatybilny również z iPhone’ami 13.

Sprawdziliśmy to – zamówiliśmy powerbank Ankera z polskiego Amazonu i możemy potwierdzić, że doskonale pasuje również do iPhone’a 13. W naszym przypadku jest to iPhone 13 Pro, ale biorąc pod uwagę rozmiar „wysepki” na kamerę, nie ma wątpliwośc, że powerbank będzie pasował do każdego modelu iPhone’a 13.

Powerbank Anker z iPhonem 13 Pro

Powerbank Anker z iPhonem 12 Pro

Powerbank jest teoretycznie przeznaczony do mocowania go bezpośrednio na „pleckach” iPhone’a lub na etui z MagSafe, ale bez problemu działa też z etui bez MagSafe (w naszym przypadku Puro 0.3 Nude).

Powerbank Anker z iPhonem 13 Pro w etui bez MagSafe

Powerbank Anker z iPhonem 12 Pro w etui Apple z MagSafe

Powerbnank trzyma się bardzo mocno etui z MagSafe i dość mocno etui bez MagSafe (z pewnością sam się nie odczepi). W tym drugim przypadku ładowanie odbywa się nieco wolniej, więc mimo wszystko polecamy używanie produktu z etui kompatybilnymi z MagSafe.

Pojemność powerbanku to 5000 mAh. W zestawie jest kabel USB-C, przez który szybko doładujemy ogniwo. Cztery diody wskazują stan naładowania baterii urządzenia.

Powerbank jest wyposażony w szereg zabezpieczeń, m.in. przed przepięciem i przegrzaniem.

Producnet podaje, że powerbank zapewnia: 1,2 ładowania iPhone’a 12 mini, 0,95 pełnego doładowania iPhone’a 12, 0,97 doładowania iPhone’a 12 Pro oraz 0,75 doładowania iPhone’a 12 Pro Max.

Powerbank jest wykonany z przyjemnego w dotyku materiału i jest dość lekki – waży zaledwie 133 gramy. Jest więc idealny, żeby zawsze mieć go przy sobie – w torbie, plecaku, czy nawet w kieszeni. No i nie musimy pamiętać o żadnych kablach.

Naprawdę polecamy ten produkt. Używamy go od kilku dni i jesteśmy nim zachwyceni.

Powerbank Anker PowerCore Magnetic 5K Wireless jest obecnie w promocji za 139,90 zł. Dostawa jest oczywiście darmowa. 

Kup tutaj 

 

W promocji znajdziecie też inne produkty Anker. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie też, że kilka dni temu Amazon uruchomił w Polsce usługę Prime, dzięki której otrzymujemy bezpłatne wysyłki bez minimalnej kwoty zamówienia, dostęp do Amazon Prime Video, gier oraz specjalnych promocji. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

***

W artykule znajdują się linki afiliacyjne do Amazon.pl

Cyber Monday na Amazon.pl – zobacz najlepsze promocje!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: