Wkurzycie się – Apple wprowadziło do sprzedaży ściereczkę czyszczącą za… 99 zł

Tomek Czech   18 października 2021

Skoro za nowego MacBooka Pro w najwyższej konfiguracji trzeba zapłacić aż 33 tys. zł, to pewnie nie zrobi na Was wrażenia dodatkowe 99 zł. Przynajmniej dopóki nie dowiecie się, że jest to cena wprowadzonej dzisiaj przez Apple do sprzedaży… ściereczki do czyszczenia ekranu.

berrolia

Apple – ściereczka czyszcząca

Nie jest to magiczna ściereczka z szeregiem innowacyjnych funkcji. Ot, zwykła szmatka z miękkiego materiału, którą możecie czyścić ekran każdego urzadzenia z Cupertino bez obawy o zarysowanie.

No, ale ma logo Apple! 😉

Opis produktu w oficjalnym sklepie Apple jest taki:

Ta ściereczka wykonana z miękkiego materiału niepowodującego zarysowań umożliwia bezpieczne i skuteczne czyszczenie wszystkich wyświetlaczy Apple, również tych z szybą ze szkła nanostrukturalnego.

Oczywiście do czyszczenia ekranów iPhone’ów, iPadów, Maców czy Apple Watchy świetnie nadaje się też zwykła ściereczka irchowa z 2 zł, ale jeśli ktoś woli używać tylko oryginalnych produktów Apple, to może nabyć nową ściereczkę tutaj.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: