KONKURS: Wygraj drewniane biurko Oakywood o regulowanej wysokości

Tomek Czech   28 października 2021

Kilka dni temu Oakywood wprowadziło do sprzedaży swój najnowszy produkt – regulowane drewniane biurka, pozwalające dopasować wysokość blatu do swojego wzrostu i ustawienia krzesła, a także pracować na stojąco. Firma ogłosiła właśnie konkurs, w którym można wygrać jedno z biurek o wartości nawet 4500 zł!

berrolia

Regulowane biurka Oakywood

Do wygrania w konkursie jest biurko komputerowe z funkcją regulacji, które jednym kliknięciem dostosujesz do swojego wzrostu, wysokości krzesła i rytmu codziennej pracy.

Prowadź spotkania, projektuj, wymieniaj wiadomości na stojąco – a gdy poczujesz zmęczenie, obniż biurko i wygodnie usiądź przed komputerem.

Blat biurka wykonano z wysokiej jakości wodoodpornej sklejki brzozowej, pokrytej dwumilimetrowym dębowym fornirem, który z kolei pokryty jest olejowoskiem o matowym wykończeniu.

Dzięki odpowiedniej obróbce materiałów, fornirowany blat biurka posiada widoczne słoje drewna, jednocześnie zachowując idealnie gładką fakturę.

Profesjonalny system regulacji o dwusilnikowym napędzie gwarantuje szybką, cichą i bezawaryjną pracę biurka. Zaawansowany system antykolizyjny wykrywa przeszkody i automatycznie zatrzymuje się nad nimi.

Mechanizm gwarantuje szeroki zakres pracy na poziomie 62,5-130 cm i prędkość podnoszenia do 40 mm/s. Posiada też funkcję zapisu 4 ulubionych ustawień blatu.

Biurko jest dostępne w trzech rozmiarach blatu: 120 x 60 cm, 140 x 70 cm oraz 160 x 80 cm. Zwycięzca będzie mógł wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie rozmiar.

Więcej informacji na temat biurka znajdziesz tutaj.

KONKURS

Zasady konkursu są bardzo proste – w komentarzu pod tym konkursowym postem na Facebooku Oakywood należy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego chciałbyś/chciałabyś pracować przy regulowanym biurku od Oakywood?”.

To wszystko.

Autor lub autorka najciekawszej odpowiedzi otrzyma od Oakywood regulowane biurko wykonane z dębowego forniru, którego wartość – w zależności od wybranego rozmiaru – wynosi od 3900 zł do 4500 zł.

Konkurs trwa do 3 listopada, do godziny 23:59.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 4 listopada.

 

Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Inne biurka Oakywood

W swojej ofercie Oakywood ma również nieregulowane biurka z klasycznymi drewnianymi nogami oraz biurka z regulacją wysokości wykonane z litego drewna.

Wszystkie drewniane akcesoria Oakywood pozwalające na odpowiednią organizację biurka znajdziesz tutaj.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: