Znamy polskie ceny nowego monitora Apple – Studio Display

Łukasz Bernaczyk   8 marca 2022

Polski sklep internetowy Apple ruszył z powrotem zaraz po zakończeniu konferencji “Peek Performance”, więc poznaliśmy ceny nowo zaprezentowanych produktów w naszym kraju. Zobaczmy, ile trzeba zapłacić za monitor Apple Studio Display w różnych konfiguracjach.

berrolia

Apple Studio Display – cena w Polsce

Wersja podstawowa monitora Studio Display, obejmująca ekran ze standardową, szklaną powłoką antyodblaskową o bardzo niskim współczynniku odbicia oraz podstawkę z regulacją pochylenia lub uchwyt VESA kosztuje 7999 zł.

Dodatkowo, możemy standardową podstawkę lub uchwyt VESA wymienić za dopłatą 2000 zł na podstawkę z regulacją pochylenia i wysokości.

Wersja ze szkłem nanostrukturalnym, które dodatkowo rozprasza światło oraz podstawkę z regulacją pochylenia lub uchwyt VESA kosztuje 9499 zł.

Tu oczywiście również możemy standardową podstawkę lub uchwyt VESA wymienić za dopłatą 2000 zł na podstawkę z regulacją pochylenia i wysokości.

 

Niezależnie od wybranej konfiguracji monitora możemy zamówić już teraz w oficjalnym, polskim sklepie internetowym Apple z dostawą na przyszły piątek, 18 marca.

Więcej szczegółów na temat Studio Display i komputera Mac Studio znajdziecie tutaj.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: