Polska cena AirPods Pro 2 i wyższe ceny AirPods 2. i 3. gen., AirPods Max – kup taniej w promocji!

Łukasz Bernaczyk   8 września 2022

Podczas wczorajszej konferencji “Far Out” Apple zaprezentowało między innymi nowe AirPods Pro 2. Znamy już polską cenę tych słuchawek, niestety wyższą niż AirPods Pro 1. generacji. Jednocześnie Apple podniosło ceny wszystkich pozostałych modeli – AirPods 2. i 3. gen. oraz AirPods Max.

AirPods Pro 2 – cena w Polsce

AirPods Pro 2 są oczywiście ulepszone względem poprzedniej wersji 1. generacji (co nowego, przeczytasz tutaj), jednocześnie zmieniła się cena tego modelu: wzrosła z 1249 zł na 1449 zł.

W tej sytuacji jeszcze bardziej atrakcyjna wydaje się promocyjna cena AirPods Pro 1. gen., które można obecnie kupić za jedyne 949 zł (przecenione z 1249 zł).

Wyższe ceny AirPods Max oraz AirPods 2. i 3. generacji

Nowe ceny pozostałych modeli AirPods:

  • AirPods Max: 2799 zł -> 3099 zł
  • AirPods 2. gen.: 649 zł -> 799 zł
  • AirPods 3. gen: 949 zł -> 1049 zł (etui z Lightning) / 1099 zł (etui z MagSafe)

Jak widać, inflacja oraz wysoki kurs dolara nie pozostały bez znaczenia także dla słuchawek Apple, które podrożały o 150 – 300 zł.

Na szczęście również te modele można dalej kupić w starych, niższych cenach, w dodatku w promocji:

Z miłości do Apple

***

Artykuł zawiera linki afiliacyjne do Amazon.pl. Kupując przez linki afiliacyjne wspierasz rozwój ThinkApple. Dziękujemy!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: