Pobierz oryginalne tapety z iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro

Łukasz Bernaczyk   8 września 2022

Wczoraj odbyła się premiera całej linii iPhone’ów 14. Jak zawsze podczas takiego wydarzenia pokazywane smartfony mają nowe tapety, przygotowane specjalnie dla tych modeli. Znajdziecie je do pobrania poniżej.

berrolia

Oryginalne tapety z iPhone’a 14 oraz iPhone’a 14 Pro

Podczas konferencji Apple “Far Out” zobaczyliśmy cztery nowe iPhone’y: iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus oraz modele “pro” – iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max. Mamy dla Was oryginalne tapety z tych smartfonów, które pojawiły się zarówno na wczorajszej prezentacji, jak i widnieją na oficjalnych grafikach Apple promujących nowe iPhone’y.

iPhone’y 14 i 14 Plus dostępne są w pięciu kolorach – do każdego z nich stworzona została odpowiednia tapeta. Podobnie iPhone’y 14 Pro i 14 Pro Max – występują w czterech kolorach i tu również mamy cztery dopasowane do koloru tapety.

Tapety z iPhone’a 14 / iPhone’a 14 Plus

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

Tapety z iPhone’a 14 Pro / iPhone’a 14 Pro Max

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: