Black Weekend w Lantre – akcesoria Apple tańsze nawet o 70%, Service Pack za połowę ceny i raty 0%

Tomek Czech   18 listopada 2022

Lantre – autoryzowany sprzedawca Apple, wystartował właśnie z kolejną akcją Black Weekend, czyli rozgrzewką przed przyszłotygodniowym Black Friday 2022. Dzisiaj i do końca weekendu mocno przecenione są oryginalne akcesoria Apple (m.in. AirPods, AirTag, etui do iPhone’a i iPada, klawiatura Smart Kayborad, ale także najnowsze Apple TV) i akcesoria innych firm. Do tego mamy raty 0% i Service Pack za połowę ceny.

berrolia

Black Weekend w Lantre

To już trzeci Czarny Weekend w Lantre. Sprzedawca wyraźnie rozpędza się przed właściwym Black Friday i tym razem oferuje:

  • zniżki do -70% na akcesoria – przecenione są oryginalne akcesoria Apple oraz produkty takich firm, jak Satechi, Gear4, Moft, JCPAL, Withings, Peak Design, UAG, Mujjo czy Woolnut. W promocji znajdziemy etui, przewody, ładowarki, zasilacze i wiele więcej. Najlepsze okazje znajdziecie poniżej;
  • raty 0% (szukaj oznaczenia „Raty 10×0%”). Od 3 do 10 rat bez żadnych dodatkowych kosztów. Raty 0% obowiązują na większość produktów w ofercie Lantre, nie tylko na te objęte promocją;
  • zniżka 50% na Service Pack – jest to autorskie rozwiązanie zapewniające przedłużenie ochrony i okresu gwarancyjnego urządzenia. Umożliwia także otrzymanie urządzenia zastępczego. Service Pack można wykupić dla Maca, iPada i iPhone’a. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Raty 0% i wszystkie promocje obowiązują od dzisiaj do końca weekendu (18-20.11). Zarówno online na lantre.pl, jak i w warszawskim salonie Lantre w Fabryce Norblina.

Najlepsze promocje na akcesoria Apple

Najlepsze promocje na akcesoria innych firm

  • MOFT SNAP-ON z MagSafe – podstawka na iPhone’a i portfel: 119 zł -> 89 zł (czarny | niebieski

Więcej informacji o Czarnym Weekendzie w Lantre i wszystkie promocyjne produkty znajdziesz tutaj.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: