Najlepsze okazje na Apple w Black Friday 2022 – na co warto polować?

Redakcja   25 listopada 2022

Black Friday to doskonała okazja, aby zakupić sprzęt Apple doskonałej cenie. Nie mówimy tu tylko o iPhone’ach, ale też MacBookach czy AirPodsach. Wiele fanów Apple czeka na tak duże obniżki cen. Regularna cena sprzętu jest bowiem niezwykle wysoka, ale z pewnością opłacalna. Telefony amerykańskiego producenta uchodzą bowiem za najlepsze smartfony na rynku. Na co polować na Black Friday?

berrolia

Apple na Black Friday!

Zastanawiasz się co kupić na Black Friday 2022? Jedną z najbardziej korzystnych opcji będzie sprzęt od Apple. Dlaczego urządzenia cieszą się tak dużą popularnością? Ich największe zalety to:

  • idealny system,
  • doskonała wydajność,
  • najwyższy stopień prywatności,
  • szeroko pojęte bezpieczeństwo korzystania z poszczególnych urządzeń.

iOS, czyli system Apple uznawany jest za jeden z najlepszych w swojej kategorii. Poszczególne urządzenia Apple współpracują bowiem ze sobą perfekcyjnie. Nie ma tu problemu z podłączeniem AirPods’ów czy Apple Watcha do iPhone’a, a komputery Mac, laptopy Apple i tablety iPad mogą płynnie przekazywać między sobą wszystkie informacje.

Urządzenia amerykańskiego producenta to także perfekcja pod kątem wydajności i żywotności działania. System aktualizowany jest bowiem jeszcze kilka lat po premierze konkretnego urządzenia, dzięki czemu to jest tak samo sprawne, jak w dniu zakupu. Dopracowane systemy przekładają się także na wysoki stopień prywatności i bezpieczeństwa.

Black Friday – na jakie urządzenia Apple polować?

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Na jakie urządzenia Apple Black Friday polować?

  • iPhone 14. Jest to najnowszy smartfon amerykańskiego producenta. Jeżeli zatem jesteś łowcą technologicznych nowinek, jest to coś dla Ciebie! Bez względu na to, czy szukasz wersji podstawowej telefonu, Pro czy Pro Max, Black Friday oferuje wiele ciekawych ofert.
  • MacBook Air. MacBook Air to niezawodne laptopy, które z roku na rok powiększają swoje grono fanów. Black Friday to doskonała okazja na zakup niemalże idealnych laptopów, ze świetnym ekosystemem w doskonałych cenach.
  • AirPods Pro 2. Wielu fanów Apple marzy wręcz o słuchawkach Apple, które będą tak kompatybilne z ich telefonem, jak żaden inny sprzęt. Jest to bowiem bezprzewodowa propozycja, która posiada opcję śledzenia w momencie zgubienia. Co ważne, AirPodsy oferują nam niesamowite brzmienie muzyki oraz są doskonale wyprofilowane pod względem. Nie musisz martwić się o to, że wypadną Ci podczas treningu! Black Friday to doskonała okazja na ich zakup.

Apple Black Friday na Ceneo.pl

Wybrałeś już wymarzony produkt, ale nie wiesz, która oferta będzie najbardziej korzystna? Ceneo.pl przychodzi z pomocą! To właśnie tutaj porównasz ceny produktów Apple w wielu największych polskich sklepach zaledwie za pomocą jednego kliknięcia! Portal umożliwia także sprawdzenie, jak zmieniały się ceny wybranego produktu na przestrzeni ostatnich tygodni i czy oferowana cena faktycznie jest atrakcyjna. Nie bez znaczenia pozostaje tu także sprawdzenie rzetelnych opinii pisanych przez osoby, które realnie dokonały zakupu wybranego produktu.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

***

Materiał partnera.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: