Tak mógłby wyglądać iPhone 15 Pro Max – świetny koncept (wideo)

Tomek Czech   13 stycznia 2023

“Zadniem projektanta jest myślenie ‘out of the box’, tworzenie czegoś nowego, nie tylko wizualizacja najnowszych przecieków” – pisze Antonio De Rosa, założyciel wielokrotnie nagradzanego za swoje pomysły koncepcyjne studia ADR Studio Design. Właśnie udostępniło ono swój najnowszy, bardzo ciekawy koncept iPhone’a 15 Pro Max.

berrolia

iPhone 15 Pro Max – koncept ADR Studio Design

iPhone 15 Pro Max według pomysłu ADR Studio Design posiada nieco większy niż obecnie wyświetlacz o przekątnej 6,9 cala, jest wyposażony w procesor M1, port USB-C ze wsparciem dla Thunderbolt 4 i umożliwia ładowanie bezprzewodowe MagSafe z mocą 30 W (obecnie jest to 15 W).

Ale najważniejsze zmiany widzimy na tylnej obudowie – 15 Pro Max posiada dwie tylne kamery: pierwsza z nich to aparat z olbrzymim obiektywem ze zmienną przysłoną, a druga to zapowiadany od dawna aparat peryskopowy z 8-krotnym zoomem optycznym. Jest też nowy flash – Pro Flash Duo.

Na obydwu bokach znajdziemy przyciski typu “butterfly” do regulacji głośności, wyciszania i obsługi kamery.

Są też cztery nowe kolory.

Nam się zdecydowanie podoba (no, może poza logo Apple w dolnym rogu tylnej obudowy). Dajcie znać, co Wy myślicie.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: