Aplikacja Koleo wprowadza możliwość dodania biletów PKP do portfela Apple Wallet

Łukasz Bernaczyk   16 marca 2023

Aplikacja Koleo właśnie wprowadziła PKP w XXI wiek – użytkownicy apki mogą teraz kupić bilet na pociąg, a następnie dodać go do Apple Wallet, żeby mieć do niego szybki dostęp na iPhonie, iPadzie czy Apple Watchu.

berrolia

Bilety PKP w Apple Wallet dzięki Koleo

Jeżeli jesteś użytkownikiem iPhone’a i korzystasz z publicznego transportu kolejowego, a jeszcze nie korzystasz z aplikacji Koleo, to koniecznie pobierz ją za darmo z App Store.

Koleo pozwala w prosty i szybki sposób sprawdzać aktualne rozkłady jazdy, a także kupować bilety na wybrane połączenia. Jest to obecnie zdecydowanie najlepszy i najwygodniejsza aplikacja do podróżowania z PKP.

Najnowsza wersja Koleo dodaje nową funkcjonalność, która z pewnością spodoba się wszystkim użytkownikom iPhone’ów czy Apple Watchy. Już teraz, dzięki apce Kolei, możecie zakupiony bilet na przejazd koleją dodać do portfela Apple Wallet i w ten sposób w szybki i wygodny sposób okazać go kontrolerowi podczas podróży.

Dodanie biletu PKP do Apple Wallet jest banalnie proste. Po kupieniu biletu w apce Koleo wystarczy nacisnąć przycisk “Dodaj do Apple Wallet” i nasz bilet automatycznie powędruje do cyfrowego portfela Apple.

Miejmy nadzieję, że Koleo da przykład pozostałym polskim platformom, szczególnie tym państwowym, które w większości przypadków technologicznie nie nadążają za najnowszymi rozwiązaniami i w niedalekiej przyszłości podobne technologie, ułatwiające życie użytkownikom sprzętu Apple, trafią także do innych aplikacji.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: