Apple udostępniło iOS 16.5.1

Tomek Czech   21 czerwca 2023

Niecierpliwie czekamy na druga betę iOS 17, tymczasem Apple udostępniło dzisiaj wszystkim użytkownikom aktualizację iOS 16.5.1 z ważnymi poprawkami zabezpieczeń i rozwiązującą problem z przejściówką Lightning na USB 3.

iOS 16.5.1

Oficjalna informacja Apple o zawartości aktualizacji iOS 16.5.1:

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników. Usuwa także problem, który uniemożliwiał ładowanie przy użyciu przejściówki ze złącza Lightning na złącze USB 3 aparatu.

Apple podaje, że iOS 16.5.1 zawiera ważne poprawki bezpieczeństwa latające luki, które – zdaniem firmy z Cupertino – były “aktywnie wykorzystywane” przez hakerów.

Aktualizację znajdziemy jak zawsze w: Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia.

Apple udostępniło też dzisiaj aktualizacje iPadOS 16.5.1, watchOS 9.5.2,  oraz macOS Ventura 13.4.1 z ważnymi poprawkami zabezpieczeń.

Chcesz pobrać iOS 17? Zobacz jak.

iOS 17 – wszystkie nowe funkcje

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: