Apple udostępniło iOS 17

Tomek Czech   18 września 2023

Przed momentem Apple udostępniło wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 17. Nowy system usprawnia komunikację za pomocą ulepszonych aplikacji Telefon, FaceTime i Wiadomości, znacznie ułatwia udostępnianie plików przez AirDrop, wprowadza funkcję NameDrop, a także pozwala na inteligentniejsze, szybsze i dokładniejsze wprowadzanie tekstu.

W iOS 17 pojawią się też zupełne nowości – aplikacja Dziennik, interaktywne widżety oraz nowa funkcja “Stan gotowości”, dzięki której ważne informacje można sprawdzić jednym rzutem oka na zablokowany ekran iPhone’a.

berrolia

iOS 17

Wszystkie modele iPhone’a kompatybilne z iOS 17 znajdziecie tutaj.

Przed wykonaniem aktualizacji przygotujcie do niej odpowiednio swojego iPhone’a – przede wszystkim zróbcie kopię zapasową. Nasz poradnik o tym, jak przygotować się do nowego systemu i poprawnie zainstalować iOS 17 znajdziecie tutaj.

Aktualizację tradycyjnie pobierzecie i zainstalujecie z: Ustawienia > Ogóle > Uaktualnienia.

O wszystkich najważniejszych funkcjach iOS 17 przeczytacie tutaj.

Nie wszystkie funkcje iOS 17 będą działać już w dzisiejszej, pierwszej wersji nowego systemu. O tym, których funkcji zabraknie na starcie przeczytacie tutaj.

Apple udostępniło też dzisiaj finalne wersje iPadOS 17, watchOS 10 i tvOS 17.

macOS Sonoma zostanie udostępniony 26 września.

Od dzisiaj dostępne są też nowe plany iCloud+: 6 TB i 12 TB – sprawdź polskie ceny

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: