Black Friday Week na polskim Amazonie – będą świetne promocje na sprzęt Apple

Redakcja   16 listopada 2023

Aktualizacja: Amazon Black Friday Week 2023 wystartował! Wszystkie promocje znajdziecie tutaj.

A zbierane przez nas najlepsze okazje – tutaj.

***

Już jutro ruszają pierwsze promocje Black Friday 2023 na polskim Amazonie. Wydarzenie “Black Friday Week“potrwa od 17 do 27 listopada. Wiemy już, że pojawi się co najmniej kilka bardzo atrakcyjnych promek na sprzęt Apple.

berrolia

Black Friday Week 2023 na Amazon PL

Jak każdego roku z okazji Black Friday, tak i teraz na Amazonie znajdziemy tysiące promocji, w tym oczywiście w najbardziej interesującej nas kategorii “Elektronika“.

Będzie też kilka naprawdę sporych obniżek ceny niektórych produktów Apple. Niestety w tym momencie nie możemy zdradzić żadnych dodatkowych szczegółów.

Obserwujcie naszą stronę oraz nasze konta na Facebooku i X (Twitterze), żeby dowiedzieć się o tych promocjach jako pierwsi.

Koniecznie dołączcie też do naszej grupy na Facebooku “Apple i elektronika – najlepsze promocje“, w której w najbliższych dniach będziemy informować o wszystkich najlepszych promocjach Black Friday na produkty Apple i urządzenia innych marek.

Black Friday Week startuje na Amazonie już jutro, ale niektóre oferty nie będą dostępne od razu – będą pojawiać się sukcesywnie w ciągu tygodnia.

Wszystkie promocje Black Friday Week na Amazon.pl znajdziecie tutaj.

Natomiast już teraz można kupić iPhone’a 15 lub 15 Pro od ręki i ze zniżką nawet 400 zł(!) w promocji w Sferis.pl – zobacz tutaj.

Także już teraz możecie skorzystać z promocji Black Friday 2023 w:

Warto dołączyć też do Amazon Prime, choćby ze względu na darmową wysyłkę bez minimalnej kwoty zamówienia (inne korzyści znajdziesz poniżej).

Można skorzystać z darmowego, 30-dniowego okresu próbnego Amazon Prime. Można więc dołączyć do Prime teraz i upolować okazje Black Friday jeszcze w czasie trwania darmowego miesiąca próbnego.

Żeby skorzystać z darmowego okresu próbnego kliknij tutaj.

Amazon Prime – jak to działa?

Jakie korzyści daje Amazon Prime? Za stałą opłatę (miesięczną lub roczną) otrzymujemy darmową wysyłkę (bez minimalnej kwoty zamówienia!), darmowe gry oraz dostęp do Amazon Prime Video i wyjątkowych okazji i promocji, w tym właśnie Prime Day (więcej szczegółów poniżej).

Cena usługi Prime to zaledwie 49 zł za cały rok. Jest też opcja opłaty miesięcznej wynoszącej jedynie 10,99 zł, ale jest ona mniej opłacalna niż abonament roczny.

Black Friday Weeks w Media Markt – zobacz najlepsze promocje!

W ramach Amazon Prime otrzymujemy:

  • Darmowa i szybka dostawa– członkowie Amazon Prime mogą korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw do domu, Paczkomatów lub punktów odbioru nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia (dotyczy również produktów na specjalnych promocjach, także w okresie dużych wydarzeń promocyjnych, takich jak Black Friday czy Prime Day). Obejmuje produkty sprzedawane lub realizowane przez Amazon.
  • Dostęp do Amazon Prime Video – nielimitowany dostęp do popularnych i nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon – do obejrzenia w każdej chwili i na dowolnym urządzeniu.
  • Dostęp do gier online – miesięczna subsykrypcja do kanału Twich oraz darmowe gry w Prime Gaming
  • Dostęp do wyjątkowych okazji – klienci Amazon Prime mają dostęp do najlepszych okazji w tym corocznego wydarzenia Prime Day.

Jak zarejestrować się do programu Amazon Prime?

  • Klienci mogą dołączyć do Amazon Prime na stronie amazon.pl/prime lub podczas finalizacji zamówienia wybierając opcję „darmowa szybka dostawa”.
  • Na stronie amazon.pl/prime można też zarejestrować się na darmowy, 30-dniowy okres próbny Amazon Prime, z pełnym dostępem do wszystkich korzyści programu.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

***

Artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: