Apple zaczęło sprzedawać w Polsce odnowione AirPods Pro

Tomek Czech   21 listopada 2023

Apple znane jest z tego, że nie obniża cen swoich produktów z okazji Black Friday – zamiast tego dodaje karty upominkowe do wybranych produktów. Ale w tym roku fani produktów z Cupertino tuż przed Czarnym Piątkiem mogą kupić bezpośrednio od Apple kolejny produkt w obniżonej cenie – odnowione AirPods Pro 2. generacji., których sprzedaż rozpoczęła się dzisiaj.

Odnowione AirPods Pro 2

Do tej pory w Polsce Apple sprzedawało jedynie wybrane modele odnowionych Maców i iPadów. Dzisiaj w kategorii “Produkty odnowione i certyfikowane” pojawiły się też AirPods Pro.

Jest to model 2. generacji, który trafił do sprzedaży we wrześniu ubiegłego roku. Posiada z etui z MagSafe i portem Lightning (w tym roku Apple wprowadziło na rynek model z portem USB-C).

Słuchawki są przecenione z 1299 zł na 1099 zł. Można je kupić tutaj.

Odnowione produkty certyfikowane przez Apple to używane produkty Apple “poddane rygorystycznemu procesowi odnawiania” przed ponownym wprowadzeniem do sprzedaży.

Jak zapewnia Cupertino, odnowione urządzenia są w pełni sprawne i spełniają rygorystyczne normy jakościowe firmy. Ewentualne wadliwe podzespoły zostały wymienione zostały na oryginalne części Apple.

Wszystkie odnowione produkty certyfikowane przez Apple są objęte roczną ograniczoną gwarancją. Można je zwrócić zgodnie z zasadami Apple w ciągu 14 dni.

Odnowione AirPods Pro 2 – zawartość opakowania:

  • Odnowione AirPods Pro
  • Etui ładujące MagSafe z głośnikiem i uchwytem na smycz
  • Silikonowe wkładki douszne (w czterech rozmiarach: XS, S, M, L)
  • Przewód z Lightning na USB-C
  • Dokumentacja

W tym momencie możemy kupić od Apple również odnowione Maki i iPady.

A jeśli szukacie AirPodsów w dobrych cenach, to najtaniej można je teraz kupić za:

  • AirPods 2. generacji: 469 zł (kup tutaj)
  • AirPods 3. generacji
  • AirPods Pro 2. generacji z USB-C: 1149 zł (kup tutaj)

Z miłości do Apple

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: