iOS 10 z czarnym tłem interfejsu i funkcją dzielenia ekranu dla iPhone’a 7 Plus – projekt

by Marek Twejn on 7 czerwca 2016

iOS-10-Mail

Kilka dni temu Apple zaktualizowało aplikację WWDC na iOS zmieniając tło interfejsu z białego na czarny. Czy jest zapowiedź radykalnego odświeżenia wyglądu iOS 10, które Apple zaprezentować ma w przyszły poniedziałek? Zmiana tła na ciemniejsze może być pierwszym krokiem do wprowadzenia w przyszłym roku na rynek iPhone’a z ekranem OLED, który generalnie lepiej radzi sobie z ciemny tłem interfejsu (przede wszystkim, zużywa wtedy mniej energii).

Zainspirowany nową aplikacją WWDC, Filipe Espósito z serwisu iHelp BR stworzył projekt iOS 10 z czarnym tłem interfejsu oraz funkcjami dzielenie ekranu (Split View) i obraz-w-obrazie (PiP), które zdaniem Filipe mogą trafić do iPhone’a 7 Plus.

Conceito-do-iOS-10-Ajustes

Conceito-do-iOS-10-Contatos

Conceito-do-iOS-10-iMessage

Conceito-do-iOS-10-3D-Touch

Conceito-do-iOS-10-News

Multitasking-iOS-10-Concept

Slide-Over-iOS-10-Concept

Split-Screen-iOS-10-Concept

PIP-iOS-10-Concept

Wydarzenie otwierające konferencję WWDC 2016 rozpocznie się w poniedziałek, 13 czerwca o godz. 10:00 czasu lokalnego w San Francisco (19:00 czasu polskiego).

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji z tegorocznej WWDC.

Przeczytaj też:

Źródło: iHelp BR

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • daszek

  Brzydkie. Powinien być wybór.

  • Tomek Czech

   Pewnie nie będzie

   • Może być, tak jak w OS X ;), masz wybór ciemnego i jasnego motywu.

    • Tomek Czech

     Ale jak głównym powodem wprowadzenia czarnego tła będzie ekran OLED (przy ciemnym tle zużywa znacznie mniej energii), to na pewno nie będzie wyboru. Chyba, że pomiędzy ciemnym i ciemniejszym 😉

     • Nie ma to znaczenia. Strzeliliby sobie w stopę, nie dając możliwości wyboru. Niektórzy lubię ciemne motywy, a inni będą chcieli pozostać przy standardowym.

     • Tomek Czech

      Codziennie słyszymy o tym, że Apple strzela sobie w stopę takim czy innym posunięciem. Oni tak na to nie patrzą. Zrobią to, co uznają za najlepsze dla większości użytkowników (w tym wypadku – długość pracy na baterii), i nie będą się zbytnio przejmowali garstką osób, którym się to niezbyt spodoba.

     • Co ma piernik do wiatraka? Na pewno będzie wybór, co to za problem z ich strony? żaden. Przekonamy się o wszystkim już niebawem.

     • Tomek Czech

      Dokładnie tak, jak mieliśmy wybór co do obsługi Flasha na iPhonie 😉

Previous post:

Next post: