Apple udostępnia publiczną wersję iOS 10.2 beta 1 z nowymi emotikonami, tapetami i innymi zmianami

by Kuba on 1 listopada 2016

poblic-beta-10-2

Wczoraj iOS 10.2 beta 1 trafiło do zarejestrowanych deweloperów, a dzisiaj Apple udostępniło je testerom publicznych bet, czyli uczestnikom programu Apple Beta Software Program. Zarejestrowanie się w programie i instalacja najnowszej bety zajmuje zaledwie kilka minut i jest całkowicie darmowe.

Sprawdź, jak dołączyć do programu publicznych beta-testerów i zainstalować iOS 10.2 beta 1.

Pierwsza beta iOS 10.2 zawiera m.in. nowe tapety, 100 nowych emotikonów, nowy pełnoekranowy efekt w Wiadomościach, nową funkcję „Zachowaj ustawienia” w aplikacji Aparat i widget dla aplikacji Wideo.

Zobacz listę wszystkich nowości w iOS 10.2 beta 1 (+ screenshoty)

Zobacz też: 100 nowych emotikonów w iOS 10.2

300x300-oslo

Posłuchaj najnowszego odcinka naszego podcastu – Nowy Pro, śmierć Aira i „przejściówki-gate”. 

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i SoundCloud. Możecie nas słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV oraz w aplikacji SoundCloud na iOS.

Więcej o iOS 10:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • isaakPL

  i o co chodzi w tych emotikonkach? bo dalej nie rozumiem, kilka razy włączyłem ale nie wyobrażam sobie tam czegoś szukać, za dużo tego, na starych nokiach było 5 buziek i wystarczało

  • Jan Kowalski

   Jak nie wiesz co dodać, dodajesz emotek. Gimby się cieszą, normalny user nie zwraca uwagi. Jedyne co w tym smuci to zapychanie pamięci wógnem, którego choćbyś w życiu nie użył, to nie możesz wykasować (pierwsze co ja bym zrobił to wypieprzył całość emotek, i tak korzystam wyłącznie ze znakowych ;])

   • isaakPL

    Oj zdecydowanie, piwo bym Ci postawił

 • Robię wszystko wg wskazówek i przy sprawdzaniu dostępności aktualizacji mam komunikat: iOS 10.2 oprogramowanie jest aktualne. Co zrobić?

Previous post:

Next post: